یک فروشگاه زنجیره ای دیگر در قم به دلیل اصرار بر تخلف پلمب شد

آذر 4, 1400
9 بازدید

ایسنا/قم روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم، از تعطیلی و پلمب یکی دیگر از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای در قم به جهت اصرار بر ارتکاب تخلف خبر داد.  موسی محمدی در گفت و جو با ایسنا عنوان کرد: در راستای تشدید برخورد با فروشگاه‌های زنجیره‌ای متخلف، صبح امروز با حضور نمایندگان اداره کل تعزیرات حکومتی […]

یک فروشگاه زنجیره ای دیگر در قم به دلیل اصرار بر تخلف پلمب شد

ایسنا/قم روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم، از تعطیلی و پلمب یکی دیگر از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای در قم به جهت اصرار بر ارتکاب تخلف خبر داد.

 موسی محمدی در گفت و جو با ایسنا عنوان کرد: در راستای تشدید برخورد با فروشگاه‌های زنجیره‌ای متخلف، صبح امروز با حضور نمایندگان اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم، دادستانی قم و اداره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی، یکی دیگر از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای قم به دلیل محکومیت‌های پی در پی در اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم و اینکه متاسفانه این فروشگاه اصرار بر انجام تخلف داشته و از اجرای قوانین و مقررات سرپیچی میکرد، بر همین اساس در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و پیشگیری از ادامه تخلفات؛ با دستور دستگاه قضایی استان نسبت به نصب پارچه محکومیت و همچنین تعطیلی و پلمب این فروشگاه اقدام شد.

پدرام نیرومند، معاون اجرایی اداره کل تعزبرات حکومتی استان قم، در راستای همین اقدامات ضمن تاکید بر استمرار این گونه پلمب‌ها برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سایر واحدهای صنفی متخلف، اظهار کرد: پلمب این فروشگاه با توجه به تذکرات مکرر تعزیرات حکومتی و شکایات مردمی صورت گرفت بنابراین بایستی فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ با رعایت قیمت‌های مصوب و نرخ سود عادلانه، نسبت به تعدیل قیمت‌ها اقدام کنند.

وی تاکید کرد:  اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم بدون هیچ چشم پوشی با تخلفاتی همچون گران فروشی، کم فروشی و غیره برخورد قاطع خواهد کرد.
انتهای پیام

منبع:ایسنا