یک سوختگی و ۵ مسمومیت با گاز طی آتش سوزی منزل مسکونی در یاسوج

آذر 22, 1400
9 بازدید

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از آتش سوزی یک دستگاه منزل مسکونی در یاسوج خبر داد و گفت: طی این حادثه یک نفر به دلیل آتش سوزی دچار سوختگی و ۵ نفر دچار مسمومیت با گاز مونو کسید کربن شدند. “جهانبخش وحدت نژاد” افزود : امروز عصر […]

یک سوختگی و ۵ مسمومیت با گاز طی آتش سوزی منزل مسکونی در یاسوج

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از آتش سوزی یک دستگاه منزل مسکونی در یاسوج خبر داد و گفت: طی این حادثه یک نفر به دلیل آتش سوزی دچار سوختگی و ۵ نفر دچار مسمومیت با گاز مونو کسید کربن شدند.

“جهانبخش وحدت نژاد” افزود : امروز عصر ساعت ۱۶ و ۱۰ دقیقه عصر طی تماس با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه منزل مسکونی، بلافاصله آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.
وی تصریح کرد: به محض رسیدن آمبولانس اورژانس ۱۱۵ پس از تریاژ نیروهای اورژانس ۱۱۵ و افزایش تعداد مصدومین دو دستگاه آمبولانس دیگر به محل حادثه اعزام شد.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه این حادثه ۶ مصدوم در پی داشت، اظهار کرد: یک نفر به دلیل آتش سوزی دچار سوختگی و ۵ نفر دچار مسمومیت با گاز مونو کسید کربن شدند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، وحدت نژاد بیان کرد: بلافاصله پس از اقدامات اولیه و حمایت های درمانی، همه مصدومین جهت مراقبت های درمانی بیشتر به مرکز درمانی در شهر یاسوج انتقال داده شدند.

منبع:ایسنا