یک برد و یک شکست والیبالیست های ساحلی در سومین روز مسابقات جهانی ناشنوایان

مرداد 20, 1400
17 بازدید

در ادامه رقابتهای قهرمانی جهان والیبال ساحلی ناشنوایان که در لهستان در حال برگزاری است، والیبالیست های ایران در سومین روز از این رقابتها به یک برد و یک شکست دست یافتند.  در ادامه رقابتهای قهرمانی جهان والیبال ساحلی ناشنوایان و در سومین روز از این رقابتها که در لهستان در حال برگزاری است، والیبالیست […]

یک برد و یک شکست والیبالیست های ساحلی در سومین روز مسابقات جهانی ناشنوایان

در ادامه رقابتهای قهرمانی جهان والیبال ساحلی ناشنوایان که در لهستان در حال برگزاری است، والیبالیست های ایران در سومین روز از این رقابتها به یک برد و یک شکست دست یافتند.

 در ادامه رقابتهای قهرمانی جهان والیبال ساحلی ناشنوایان و در سومین روز از این رقابتها که در لهستان در حال برگزاری است، والیبالیست های ساحلی ناشنوایان ایران امروز چهارشنبه ۲۰ مرداد به مصاف تیم های ایتالیا و چک رفتند.
در این رقابتها، تیم ایران با ترکیب وحید طالبی و حامد کرکانی با نتیجه ۲ بر ۱ تیم ایتالیا را شکست داد.

در دیگر رقابتهای امروز والیبالیست های ساحلی ایران با ترکیب مهراد کشاورز و حسام الدین خیراندیش با نتیجه ۲ بر ۱ رقابت را به جمهوری چک واگذار کردند.

تیم های ملی والیبال ساحلی ایران در اولین دیدار خود برابر تیم های ژاپن و استونی به پیروزی دست یافتند و در دومین دیدار تیم جمهوری چک را مغلوب خود کردند، اما برابر تیم های روسیه و اوکراین شکست خوردند.

رقابتهای والیبال ساحلی قهرمانی جهان تا ۲۳ مرداد در لهستان ادامه دارد.

منبع: ايسنا