گل‌محمدی: به بازیکنان اولتیماتوم نداده ام

مرداد 25, 1400
3 بازدید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دادن اولتیماتوم به بازیکنان برای تمدید قرارداد را تکذیب کرد.  یحیی گل‌محمدی با رد شایعه‌ای مبنی بر دادن اولتیماتوم سه روزه به بازیکنان تیمش برای تمدید قرارداد با باشگاه گفت: چنین چیزی اصلا صحت ندارد. تا جایی که می‌دانم باشگاه در تلاش است که قرارداد بازیکنان را تمدید کند و اکنون […]

گل‌محمدی: به بازیکنان اولتیماتوم نداده ام

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دادن اولتیماتوم به بازیکنان برای تمدید قرارداد را تکذیب کرد.

 یحیی گل‌محمدی با رد شایعه‌ای مبنی بر دادن اولتیماتوم سه روزه به بازیکنان تیمش برای تمدید قرارداد با باشگاه گفت: چنین چیزی اصلا صحت ندارد. تا جایی که می‌دانم باشگاه در تلاش است که قرارداد بازیکنان را تمدید کند و اکنون همه چیز در اختیار خود بازیکنان و باشگاه است که امیدوارم این موضوع بدون هیچ مشکلی نهایی شود.

گل‌محمدی ادامه داد: همیشه گفته‌ام که این بازیکنان بی‌نظیر هستند و به کار با آنها افتخار می‌کنم. زمانی که به پرسپولیس برگشتم اولین چیزی که توجهم را جلب کرد روحیه پیروزی‌ طلبی و سیری‌ناپذیری این بازیکنان در راه موفقیت بود.

سرمربی پرسپولیس گفت: بازیکنان ما در این دو فصل با وجود همه مشکلات و سختی‌ها، تاریخ‌سازی کرده‌اند و شایسته بهترین‌ها هستند. امیدوارم بهترین اتفاقات در این زمینه رقم بخورد و بتوانیم هرچه زودتر همه نفرات را در تمرینات در اختیار داشته باشیم.

منبع: ايسنا