گفتگوی مدیران عامل باشگاه «سپاهان» اصفهان و «زنیت» روسیه

مهر 8, 1400
50 بازدید

مدیران عامل باشگاه سپاهان اصفهان و زنیت روسیه روز چهارشنبه 11 فروردین ماه در گفتگوی وبیناری همکاری‌های ورزشی بین دو طرف را مورد گفتگو قرار دادند. به نقل از سفارت ایران در روسیه ، در این تماس تصویری« الکساندر مدودوف » مدیر کل باشگاه زنیت آمادگی خود را برای همکاری‌های ورزشی با باشگاه سپاهان اصفهان […]

گفتگوی مدیران عامل باشگاه  «سپاهان» اصفهان و «زنیت» روسیه

مدیران عامل باشگاه سپاهان اصفهان و زنیت روسیه روز چهارشنبه 11 فروردین ماه در گفتگوی وبیناری همکاری‌های ورزشی بین دو طرف را مورد گفتگو قرار دادند.

به نقل از سفارت ایران در روسیه ، در این تماس تصویری« الکساندر مدودوف » مدیر کل باشگاه زنیت آمادگی خود را برای همکاری‌های ورزشی با باشگاه سپاهان اصفهان اعلام  و ابراز امیدواری کرد با رفع محدودیت‌های ناشی از کرونا مسابقات و دیدارهای ورزشی با حضور ورزشکاران دو کشور و تماشاگران برگزار شود

محمد رضا ساکت مدیر عامل باشگاه سپاهان هم با اشاره به امکانات و ظرفیت‌های باشگاه ورزشی سپاهان از مدیر عامل و مسئولین باشگاه زنیت دعوت کرد  تا با سفر به اصفهان از نزدیک با فعالیت‌ها و ظرفیت‌های این باشگاه آشنا شوند .

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: تفاهم نامه همکاری بین دو باشگاه در آینده نزدیک نهایی شود.

در این وبینار سرکنسول روسیه در اصفهان ، رایزن دیپلماسی عمومی در سفارت ایران در مسکو و نماینده وزارت خارجه در اصفهان هم حضور داشتند و حمایت خود را از توسعه و تقویت همکاری‌های ورزشی بین دو کشور ابراز کردند .

منبع:ایسنا