گسترش همکاری‌های تجاری با حضور در نمایشگاه‌ها

مهر 10, 1400
22 بازدید

  رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: با اتاق بازرگانی در نمایشگاه‌های مختلف، زمینه گسترش همکاری‌های تجاری را با سایر کشورها به وجود می‌آورد. علی یگانه‌فرد صبح امروز (۱۰ مهرماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای عملیاتی کردن نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان، اظهار کرد: در همین راستا حضور در […]

گسترش همکاری‌های تجاری با حضور در نمایشگاه‌ها

  رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: با اتاق بازرگانی در نمایشگاه‌های مختلف، زمینه گسترش همکاری‌های تجاری را با سایر کشورها به وجود می‌آورد.

علی یگانه‌فرد صبح امروز (۱۰ مهرماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای عملیاتی کردن نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان، اظهار کرد: در همین راستا حضور در نمایشگاه‌های خارجی و داخلی برنامه‌ریزی شده است.

وی نمایشگاه‌های بین‌المللی را یکی از محورهای توسعه همکاری و آشنایی تجار و فعالان حوزه‌های مختلف اقتصادی عنوان کرد و افزود: آشنایی با تولیدات و زمینه‌های دیگری که موجب رونق اقتصادی و ارتباطات تجاری و اقتصادی می‌شود نیز از دیگر مزایای برگزاری نمایشگاه‌ها است.

این مسئول از حضور اتاق بازرگانی زنجان در نمایشگاه گردشگری و سفر در استان «وان» ترکیه خبر داد و گفت: با سرعت گرفتن واکسیناسیون در ایران و دیگر کشورها برگزاری نمایشگاه‌ها رونق گرفته و امید است تا با پایان پاندمی بتوان توسعه اقتصادی را از طریق برگزاری و حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی دنبال کرد.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان تصریح کرد: غرفه اتاق بازرگانی زنجان در «یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سفر به منطقه شرق آناتولی ترکیه (وان)» به همراه نمایشگاه‌های جانبی و «چهارمین کنفرانس بزرگ پژوهش‌های غرب آسیا» نسبت به معرفی ظرفیت‌های گردشگری، سفر، تجارت، صنعت و کشاورزی و … اقدام کرده و با توجه به اینکه ترکیه شریک نخست تجاری استان زنجان بوده، گسترش همکاری‌ها با این کشور و استان‌های آن مهم است.

یگانه‌فرد با اشاره به اینکه از برنامه‌های اتاق بازرگانی زنجان در این نمایشگاه حضور در اتاق بازرگانی و صنایع استان «وان» است، یادآور شد: آمادگی گسترش همکاری و کار در زمینه‌های مشترک در زمینه‌های مختلف تجاری با اتاق بازرگانی وان را داریم.

این مسئول خاطرنشان کرد: نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان در بخش‌های مختلف در حال عملیاتی شدن است و این نقشه راه در کشور منحصر به‌ فرد بوده و برنامه‌های خارجی استان ذیل این نقشه راه پیگیری می‌شود.

به گزارش ایسنا، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سفر به منطقه شرق آناتولی ترکیه (وان) به همراه نمایشگاه‌های جانبی و «چهارمین کنفرانس بزرگ پژوهش های غرب آسیا» با حضور اتاق بازرگانی زنجان در این نمایشگاه در حال برگزاری است. اتاق بازرگانی زنجان نیز در راستای رسالت‌های خود با حضور در این نمایشگاه زمینه معرفی فرصت‌های گردشگری و صنایع‌دستی و دیگر ظرفیت‌های استان از جمله ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف استان زنجان را فراهم کرده است.

در این نمایشگاه که در استان وان ترکیه برپا شده و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد، شرکت‌های گردشگری و مسافرتی و سرمایه‌گذاری از دو کشور ترکیه و ایران و سایر کشورهای همسایه در آن حضور دارند. غرفه اتاق بازرگانی زنجان نیز در این نمایشگاه نسب به معرفی ظرفیت‌های تجاری و گردشگری استان زنجان و تسهیل حضور شرکت‌های سرمایه‌گذار ترکیه‌ای در استان زنجان فعالیت خود را تا روز پایانی نمایشگاه ادامه خواهد داد.

منبع: ايسنا