گروه‌های فلسطینی “اتاق عملیات نظامی” در جنین تشکیل دادند

شهریور 27, 1400
34 بازدید

عضو شورای انقلابی جنبش فتح فاش کرد، گروه‌های فلسطینی در شهر جنین اتاق عملیات نظامی مشترک برای آمادگی جهت مقابله با هرگونه حمله اسرائیل به شهر تشکیل دادند.   جمال حویل، عضو شورای انقلابی جنبش فتح به ارم نیوز گفت: توافق بر سر تشکیل اتاق عملیات بعد از سلسله نشست‌های گروه‌های فلسطینی در این شهر […]

گروه‌های فلسطینی "اتاق عملیات نظامی" در جنین تشکیل دادند

عضو شورای انقلابی جنبش فتح فاش کرد، گروه‌های فلسطینی در شهر جنین اتاق عملیات نظامی مشترک برای آمادگی جهت مقابله با هرگونه حمله اسرائیل به شهر تشکیل دادند.

  جمال حویل، عضو شورای انقلابی جنبش فتح به ارم نیوز گفت: توافق بر سر تشکیل اتاق عملیات بعد از سلسله نشست‌های گروه‌های فلسطینی در این شهر واقع در شمال کرانه باختری برای ایجاد هماهنگی جهت مقابله با هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی بود.
او افزود: ما تهدیدات ارتش اسرائیلی را جدی می‌گیریم و اظهارات درباره افزایش امکانات نظامی گروه‌های فلسطینی مسلح در این اردوگاه را امری تعجب برانگیز می‌دانیم.
حویل از رهبری تشکیلات خودگردان خواست موضعی قاطع بگیرد و برای توقف این تهدیدات تلاش کند.
او همچنین جامعه جهانی را به مداخله و حمایت از اردوگاه در برابر تهدیدات اشغالگران فراخواند.
این رهبر فتح اشاره کرد، تهدیدات اسرائیل علیه جنین به منزله تلاش برای توجیه دستیابی به دو اسیری است که همچنان متواری هستند.
او خاطرنشان کرد، هرگونه تلاش برای حمله به جنین با پاسخ قوی گروه‌های فلسطینی مواجه می‌شود. او احتمال گسترش هرگونه نبرد قابل انتظار در جنین و کشیده شدن آن به مناطق و شهرهای دیگر کرانه باختری و غزه را مطرح کرد.
حویل ادامه داد: گروه‌های فلسطینی در جنین آماده مقاومت در برابر اشغالگران هستند.
منبع: ايسنا