گره ترافیکی پل فردیس تا حدودی باز شد

آذر 4, 1400
11 بازدید

ایسنا/البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: تعریض لاین شمالی آزادراه کرج-قزوین از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری به طول چهار کیلومتر پایان یافت و تردد در آن روان شد.  گودرز محمودی در گفت و گو با ایسنا، گفت: پروژه تعریض لاین شمالی آزاد راه کرج-قزوین به طول چهار کیلومتر از پل […]

گره ترافیکی پل فردیس تا حدودی باز شد

ایسنا/البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: تعریض لاین شمالی آزادراه کرج-قزوین از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری به طول چهار کیلومتر پایان یافت و تردد در آن روان شد.

 گودرز محمودی در گفت و گو با ایسنا، گفت: پروژه تعریض لاین شمالی آزاد راه کرج-قزوین به طول چهار کیلومتر از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری پایان یافته و تردد در آن جریان دارد.

محمودی با بیان اینکه  این پروژه از پل فردیس آغاز و تا مهرویلا ادامه دارد، افزود: بخش عمده آن پروژه که به ویژه در محدوده پل فردیس دارای گره ترافیکی بود، تا پایانه شهید کلانتری انجام شده و منجر به روان شدن ترافیک از پل فردیس به سمت مهرویلا شده است و مقدار اندک باقیمانده از پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا نیز در بهار سال آینده به اتمام می‌رسد.

وی اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه را ۱۵۰ میلیارد ریال ذکر کرد.

گفتنی است پروژه تعریض آزادراه تهران- کرج-قزوین به منظور روان سازی ترافیک در این آزادراه در سه مقطع تعریف شد، بخش اول تعریض لاین شمالی و جنوبی گرمدره بوده که به صورت کامل انجام شده و تردد در آن جریان دارد، بخش دوم احداث زیرگذر و اصلاح هندسی تقاطع فردیس است که از پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی برخوردار است و بخش سوم نیز از پل فردیس تا مهرویلا است، که بیش از ۹۰ درصد آن انجام و در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ تردد در آن جریان یافت و مابقی این بخش نیز بهار ۱۴۰۰ بهره برداری خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا