گام‌هایی سازمان‌های تأمین‌اجتماعی برای کاهش تأثیرات اقتصادی و اجتماعی کرونا

آذر 2, 1400
10 بازدید

انجمن بین المللی تأمین اجتماعی (ISSA) برای کاهش پیامدهای اقتصادی و اجتماعی بحران کرونا در سازمان‌های تأمین اجتماعی برنامه‌هایی را اجرا کرده است. به گزارش ایسنا، این روزها شیوع و گسترش کرونا ویروس به یک بحران بهداشتی در جهان تبدیل شده است که دولت‌ها و سازمان‌های بین المللی را بر آن داشته تا گام‌هایی را برای […]

گام‌هایی سازمان‌های تأمین‌اجتماعی برای کاهش تأثیرات اقتصادی و اجتماعی کرونا

انجمن بین المللی تأمین اجتماعی (ISSA) برای کاهش پیامدهای اقتصادی و اجتماعی بحران کرونا در سازمان‌های تأمین اجتماعی برنامه‌هایی را اجرا کرده است.

به گزارش ایسنا، این روزها شیوع و گسترش کرونا ویروس به یک بحران بهداشتی در جهان تبدیل شده است که دولت‌ها و سازمان‌های بین المللی را بر آن داشته تا گام‌هایی را برای کاهش تأثیرات اقتصادی و اجتماعی این بیماری بردارند.

«ایسا» برای کاهش پیامدهای اقتصادی و اجتماعی کرونا ویروس در سازمان‌های تأمین اجتماعی، در گام نخست، اقدام به راه‌اندازی مانیتورینگ آنلاین کرده است که خدمات متفاوتی چون ارائه اطلاعات جامع، مانیتور رسانه‌ای، ارائه مقالات تحلیلی و همچنین برگزاری سمینارهای آنلاین (وبینار) را به کاربران ارائه می‌دهد.

در مانیتور رسانه‌ای که به صورت روزانه بروز رسانی می‌شود، مقالات تحلیلی به طور مرتب افزوده می شود. همچنین دوره جدید سمینارهای آنلاین (وبینار) ایسا از ماه آپریل (فروردین 99) آغاز شده است.

به گزارش اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی (ISSA)، دبیرخانه اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی به دنبال شیوع جهانی ویروس کرونا، برنامه دورکاری اجباری را برای تمامی کارکنان این سازمان اجرا کرده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا