کومان: رای نمی دهم

آذر 21, 1400
9 بازدید

سرمربی بارسلونا اعلام کرد در انتخابات ریاست باشگاه رای نخواهد داد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا در هفته پیش رو در دو بازی پیاپی به مصاف سویا می رود. آبی اناری ها ابتدا شنبه در هفته بیست و پنجم لالیگا در سانچس پیسخوان برابر تیم اندلسی قرار می گیرند و سپس […]

کومان: رای نمی دهم

سرمربی بارسلونا اعلام کرد در انتخابات ریاست باشگاه رای نخواهد داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا در هفته پیش رو در دو بازی پیاپی به مصاف سویا می رود. آبی اناری ها ابتدا شنبه در هفته بیست و پنجم لالیگا در سانچس پیسخوان برابر تیم اندلسی قرار می گیرند و سپس چهارشنبه بازی برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری را در نوکمپ برگزار می کنند. رونالد کومان در نشست خبری پیش از بازی گفت: دو بازی متفاوت هستند. تلاش خواهیم کرد هر دو را با پیروزی به پایان برسانیم. نتیجه کوپا با شکست ۲ بر صفر شروع می شود و فردا به روندمان در لالیگا ادامه خواهیم داد و تیم های بالای جدول را تحت فشار قرار خواهیم داد.

سرمربی بارسلونا درباره آرائوخو گفت: همه بازیکنانی که در فهرست قرار دارند شانس حضور در ترکیب اصلی را دارند. فردا در این رابطه تصمیم خواهیم گرفت. آرائوخو فصل خوبی داشته است. او جوان است و از هر بازی چیزی یاد می گیرد. قدرت فیزیکی اش را نشان داده است و داشتن بازیکنان قوی و سریع اهمیت دارد. باید با توپ بهتر کار کند.

سرمربی هلندی در مورد هفته پیش رو گفت: موافق نیستم که مهمترین هفته دوران مربیگری ام در بارسلونا است. همه تیم ها در این چند روز بازی های مهمی را پیش رو دارند. فشار برای همه است. ما در همه بازی ها تحت فشار قرار داریم.

کومان در رابطه با انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا اظهار کرد: من رای نخواهم داد چون بر این باورم که نباید رای بدهم. هر یک از نامزدها هر روز درباره پروژه شان توضیح می دهند. من باید منتظر تصمیم اعضای باشگاه بمانم. تنها پس از نتایج آرا خود را وارد ماجرا می کنم.

سرمربی بارسلونا درباره برنامه اش در صورت ناکام ماندن در فتح جام در این فصل گفت: سرمربی بارسا خیلی تحت فشار است. اگر نتوانیم عنوانی به دست آوریم مسئولیتش با من است و مقصر من هستم. هرگز به از دست دادن و شکست فکر نمی کنم. همیشه به پیروزی فکر می کنم اما نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. زمان کافی برای صحبت درباره آینده وجود خواهد داشت با این حال من خوشبین هستم.

منبع:ایسنا