کوبیاک قصد خداحافظی از تیم ملی والیبال لهستان را ندارد

مرداد 25, 1400
3 بازدید

باتوجه به مصدومیت ستاره والیبال لهستان، بسیاری معتقد بودند که کوبیاک از تیم ملی والیبال خداحافظی می‌کند اما او در آخرین صحبتش‌هایش اعلام کرده که فعلا قصد جدایی از تیم ملی والیبال لهستان را ندارد.  تیم ملی والیبال لهستان در بازی های المپیک پس از شکست مقابل فرانسه از مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها […]

کوبیاک قصد خداحافظی از تیم ملی والیبال لهستان را ندارد

باتوجه به مصدومیت ستاره والیبال لهستان، بسیاری معتقد بودند که کوبیاک از تیم ملی والیبال خداحافظی می‌کند اما او در آخرین صحبتش‌هایش اعلام کرده که فعلا قصد جدایی از تیم ملی والیبال لهستان را ندارد.

 تیم ملی والیبال لهستان در بازی های المپیک پس از شکست مقابل فرانسه از مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها حذف شد. این شکست، شانس والیبالیست‌های لهستان را برای کسب مدال در بزرگترین رویداد ورزشی از بین برد.

یکی از مشکلات لهستانی‌ها در ژاپن، مصدومیت کوبیاک بود. قبل از اعزام تیم به المپیک، این بازیکن  دچار مصدومیت شدیدی شده و در نتیجه در بازی با ایران او حتی در زمین بازی ظاهر نشد.

بسیاری از هواداران لهستانی متعجب بودند که آیا کوبیاک بعد از این مسابقات تصمیم می‌گیرد دوران ملی خود را به پایان برساند یا خیر؟ در آخرین ملاقات این بازیکن با هواداران، کوبیاک ۳۳ ساله فاش کرد که برنامه‌های بعدی او در والیبال چیست. ستاره لهستانی اعلام کرد که اگر سلامتی‌اش به او اجازه دهد، دوست دارد با این تیم به بازی‌های المپیک پاریس که قرار است در سال ۲۰۲۴ برگزار شود، پرواز کند. او همچنین اظهار داشت که رویای او کسب مدال المپیک است.

بنابراین این ستاره لهستانی با اعلام این خبر به شایعات پایان داد.

منبع: ايسنا