کشف 461 هزار قلم داروی غیرمجاز در اردبیل

آذر 23, 1400
9 بازدید

رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل از کشف 461 هزار قلم داروی غیرمجاز و خارجی در اردبیل خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، جواد تقوی در جریان دستگیری باند دپوی داروهای غیرمجاز و خارجی در اردبیل اظهار کرد: با اطلاع همشهریان مبنی بر وجود یک انبار ذخیره داروهای غیرمجاز خارجی در یکی از محلات اردبیل […]

کشف 461 هزار قلم داروی غیرمجاز در اردبیل
رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل از کشف 461 هزار قلم داروی غیرمجاز و خارجی در اردبیل خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، جواد تقوی در جریان دستگیری باند دپوی داروهای غیرمجاز و خارجی در اردبیل اظهار کرد: با اطلاع همشهریان مبنی بر وجود یک انبار ذخیره داروهای غیرمجاز خارجی در یکی از محلات اردبیل ماموران پلیس مبارزه با کالای قاچاق در محل حاضر شده و با شناسایی این فرد از انبار او داروهای خارجی غیرمجاز را شناسایی و کشف کردند.
وی خاطرنشان کرد: بیش از 100 نوع داروی غیرمجاز خارجی در این عملیات کشف شد و فرد مورد نظر نیز به جرم تهیه و قاچاق این داروها دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل ارزش داروهای کشف شده را بیش از 3 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: 461 هزار قلم از این داروها که بخشی از آنها داروهای کمیاب و تاریخ مصرف گذشته است از این باند کشف و توقیف شد تا با بررسی بیشتر این داروها در اختیار بیماران قرار گیرد.
تقوی از هموطنان خواست؛ تا در صورت مشاهده دپو و ذخیره کالاهای قاچاق پلیس آگاهی را در جریان امر قرار داده تا مبارزه بی‌امان با عوامل قاچاق و انبارهای غیرمجاز شناسایی و کشف شود.