کشف ۴۷۳ کیلوگرم تریاک در درگیری تکاوران پلیس کهنوج با قاچاقچیان مسلح

مرداد 21, 1400
50 بازدید

  فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شبانه ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان کهنوج با قاچاقچیان مسلح و کشف ۴۷۳ کیلو تریاک در این عملیات خبر داد. سردار”عبدالرضا ناظری” امروز ۲۱ مردادماه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان کهنوج با همکاری ماموران یگان ۱۱۵ بخش زهکلوت با انجام اقدامات […]

کشف ۴۷۳ کیلوگرم تریاک در درگیری تکاوران پلیس کهنوج با قاچاقچیان مسلح

  فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شبانه ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان کهنوج با قاچاقچیان مسلح و کشف ۴۷۳ کیلو تریاک در این عملیات خبر داد.

سردار”عبدالرضا ناظری” امروز ۲۱ مردادماه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ شهرستان کهنوج با همکاری ماموران یگان ۱۱۵ بخش زهکلوت با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از مناطق شرقی کشور به مرکز استان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این رابطه ماموران با استقرار شبانه در یک نقطه از محور قلعه گنج-کهنوج به یک دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک و به آن دستور ایست دادند اما با فرار این خودرو و تیراندازی سرنشینان آن به سمت نیروها روبه رو شدند که بحمدالله آسیبی به همرزمان وارد نشد و بلافاصله این خودرو با موضع گیری مناسب ماموران و در ادامه با عبور از نقطه گلمیخ گذاری شده متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: سرنشینان این خودرو پس از توقف نیز تیراندازی به سمت نیروهای یگان تکاوری را ادامه دادند اما خیلی زود در مقابل آتش پر حجم ماموران، با برجای گذاشتن خودروی خود در یک نقطه به تاریکی شب متوسل و از دید ماموران خارج شدند.

وی یادآور شد: ماموران در بازرسی از این خودرو بیش از ۴۷۳ کیلوگرم تریاک و یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات را کشف کردند که تلاش برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان متواری ادامه دارد.

منبع: ايسنا