کشف ۳۰ هزار ماسک و ۷۰۰۰ گان پزشکی توسط پلیس البرز

آذر 2, 1400
8 بازدید

ایسنا/البرز رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان، ۳۰ هزار عدد ماسک بهداشتی احتکار شده توسط یک خانم در شهر تهران کشف شد. سرهنگ نورمحمد فتحی زاده با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات پلیسی ماموران این پلیس، مشخص شد خانمی با احتکار تعداد قابل توجهی ماسک بهداشتی […]

کشف ۳۰ هزار ماسک و ۷۰۰۰ گان پزشکی توسط پلیس البرز

ایسنا/البرز رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان، ۳۰ هزار عدد ماسک بهداشتی احتکار شده توسط یک خانم در شهر تهران کشف شد.

سرهنگ نورمحمد فتحی زاده با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات پلیسی ماموران این پلیس، مشخص شد خانمی با احتکار تعداد قابل توجهی ماسک بهداشتی قصد عرضه آنها به بازار آزاد با قیمت غیرمتعارف را دارد که با توجه به نیازمندی مردم به اقلام بهداشتی در این ایام، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از پلیس البرز، وی افزود: در ادامه ماموران با تلاش‌های شبانه روزی و به کار گیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل دپو ماسک‌ها در شهر تهران شده و ضمن هماهنگی با مقام قضائی و پلیس امنیت عمومی فاتب به محل مورد نظر اعزام شده و در بازرسی از آن جا تعداد ۳۰ هزار عدد ماسک بهداشتی احتکار شده کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه از شهروندان خواست در صورت اطلاع از وجود هرگونه اقلام احتکاری موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

کشف ۷۰۰۰ دست گان پزشکی قاچاق در البرز

فرمانده انتظامی البرز هم از کشف ۷۰۰۰ دست گان پزشکی قاچاق در جاده مخصوص تهران – کرج خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان  اظهار کرد: ماموران  اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در حین گشت زنی در جاده مخصوص تهران-کرج به یک دستگاه نیسان وانت مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بررسی اولیه خود متوجه شدند که خودرو حامل تعداد زیادی گان یا لباس یک بار مصرف مخصوص پزشکان و پرستاران است که با هماهنگی مقام قضائی خودرو توقیف و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این مسئول توضیح داد: در بازرسی از خودرو توقیف شده، هفت هزار دست گان پزشکی قاچاق و خارج از شبکه توزیع کشف که پس از تکمیل پرونده، تحویل مراجع ذی ربط شد.

سردار محمدیان گفت: ارزش اموال مکشوفه توسط کارشناسان هفت میلیارد ریال برآورد شده است

انتهای پیام

منبع:ایسنا