کشف ۲۸ قبضه سلاح غیرمجاز در کردستان

مرداد 25, 1400
8 بازدید

 جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف ۳ دستگاه خودرو سواری و کشف ۲۸ قبضه سلاح غیرمجاز در عملیات هدفمند پلیسی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خبر داد. سردار رسول برزویی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی  از فعالیت اعضای یک باند توزیع اسلحه […]

کشف ۲۸ قبضه سلاح غیرمجاز در کردستان

 جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف ۳ دستگاه خودرو سواری و کشف ۲۸ قبضه سلاح غیرمجاز در عملیات هدفمند پلیسی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خبر داد.

سردار رسول برزویی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی  از فعالیت اعضای یک باند توزیع اسلحه و اینکه قصد انتقال تعداد قابل توجهی سلاح از مرزهای غربی به داخل استان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی ۳ دستگاه خودرو حامل سلاح قاچاق شدند.

وی افزود: با هماهنگی مراجع قضائی، خودروهای  مورد نظر در یکی از محورهای ورودی شهر سنندج متوقف و در این عملیات متهمان که قصد انتقال سلاح از استان های مجاور به سایر استان‌ها را داشتند، دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی کردستان با اشاره کشف ۲۸ قبضه سلاح قاچاق در این عملیات خاطر نشان کرد: در همین راستا پرونده تشکیل و ۳ متهم پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شدند.

منبع: ايسنا