کشف ۲۵ میلیارد ریالی مواد غذایی احتکار شده در زنجان

آبان 20, 1400
8 بازدید

ایسنا/زنجان جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ۴۸۷ هزار و ۲۷۲ عدد انواع مواد غذایی و تنقلات احتکار شده به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد ریال کشف شد. سرهنگ ایرج خانی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با ماجرای کشف موادغذایی احتکار شده، افزود: در راستای مقابله با سودجویان و احتکارکنندگان اقلام مورد نیاز مردم، ماموران […]

کشف ۲۵ میلیارد ریالی مواد غذایی احتکار شده در زنجان

ایسنا/زنجان جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ۴۸۷ هزار و ۲۷۲ عدد انواع مواد غذایی و تنقلات احتکار شده به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ ایرج خانی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با ماجرای کشف موادغذایی احتکار شده، افزود: در راستای مقابله با سودجویان و احتکارکنندگان اقلام مورد نیاز مردم، ماموران پلیس امنیت عمومی و اقتصادی استان زنجان از احتکار مواد غذایی مطلع شدند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی قضایی و به همراه ماموران سازمان صنعت، معدن و تجارت به محل احتکار که یک انبار کارگاه تولیدی غیرفعال بود، اعزام شدند.

این مسئول با بیان اینکه در بازدید از انبار، ماموران با بررسی بیشتر ۴۸۷ هزار و ۲۷۲ عدد انواع مواد غذایی و تنقلات که در سامانه سازمان صمت ثبت نشده بود، کشف کردند، تصریح کرد: بنا بر اعلام نظر کارشناسان، ارزش ریالی اقلام کشف شده بیش از ۲۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در خصوص کشف موادغذایی احتکار شده، پرونده تشکیل و موضوع در حال رسیدگی است، خاطرنشان کرد: کالاهای کشف شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع مربوطه تحویل داده شدند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا