کشف ۲هزار ماینر در استان بوشهر

مرداد 21, 1400
40 بازدید

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با کشف ۷۰۰ ماینر جدید شمار ماینرهای غیرمجاز کشف شده در این استان به ۲ هزار دستگاه رسید. غلامرضا حشمتی در تشریح این خبر اظهار کرد: طرح جمع آوری ماینرهای غیرمجاز از نیمه دوم پارسال با هدف پایداری بیشتر برق مشترکان آغاز شده است و همچنان با […]

کشف ۲هزار ماینر در استان بوشهر

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: با کشف ۷۰۰ ماینر جدید شمار ماینرهای غیرمجاز کشف شده در این استان به ۲ هزار دستگاه رسید.

غلامرضا حشمتی در تشریح این خبر اظهار کرد: طرح جمع آوری ماینرهای غیرمجاز از نیمه دوم پارسال با هدف پایداری بیشتر برق مشترکان آغاز شده است و همچنان با جدیت ادامه دارد.

وی بیان کرد: در روزهایی که صنعت برق به دلیل گرمای هوا و همچنین کاهش تولید برای تامین برق مشترکان شرایط نامناسبی را تجربه می‌کند جمع آوری ماینرها یک کمک بزرگ برای تامین برق پایدار مشترکان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر ادامه داد: شرکت توانیر در یک رویکرد تشویقی برای آنهایی که افراد استفاده کننده از ماینرهای غیرمجاز را گزارش کنند تا سقف ۲۰ میلیون تومان پاداش تعیین کرده است.

حشمتی با اشاره به اینکه گزارش کردن افراد استفاده کننده از ماینر غیرمجاز خدمتی بزرگ در راستای تامین برق پایدار است، عنوان کرد: افرادی که نسبت به معرفی استفاده کنندگان از ماینرهای غیرمجاز اقدام کنند اسامی و هویت آنها محفوظ خواهد و در این زمینه جای هیچگونه نگرانی برای آنها وجود ندارد.

وی یادآور شد: همگام با طرح جمع آوری ماینرهای غیرمجاز طرح شناسایی انشعاب‌های غیرمجاز نیز اجرایی شده تا از این طریق زمینه تامین برق پایدار برای مشترکان خانگی فراهم شود.

این مقام مسئول افزود : استان بوشهربا همکاری خوب صورت گرفته از سوی بخش صنعت و همچنین صرفه‌جویی از سوی مردم، چند روز گذشته را بدون خاموشی پشت سر گذاشته است.

حشمتی خاطر نشان کرد: امید است این همکاری تا پایان روزهای اوج گرما که دوهفته پیش رو از سخت‌ترین این روزهاست تداوم داشته باشد و شاهد تامین برق مطمئن و روزهای بدون خاموشی باشیم.

وی تصریح کرد: از دیگر رویکردهای مهم اعمال شده برای جلوگیری از خاموشی‌ها تغییر و کاهش ساعت کار ادارات در روزهای اوج گرما بود که در این زمینه مجموعه استانی همکاری مطلوبی با شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر داشتند.

منبع:ایسنا