کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در همدان

مرداد 20, 1400
66 بازدید

 فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۸۹ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و ۷ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین و ۴ کیلوگرم روان گردان شیشه در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و شهرستان بهار خبر داد. به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه […]

کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در همدان

 فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۸۹ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و ۷ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین و ۴ کیلوگرم روان گردان شیشه در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سلمان امیری، در تشریح این خبر گفت: با تلاش‌های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک مشخص شد، این باند با شیوه و شگردهای پیچیده اقدام به انتقال مواد مخدر از استان تهران به استان همدان می‌کند.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی ایجاد شده یکی از قاچاقچیان در این خصوص شناسایی و در یک عملیات ضربتی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان در بازرسی از منزل وی، ۸۹ کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف و نامبرده دستگیر و خودرو سواری‌اش توقیف شد.

امیری بیان کرد: در عملیات دوم نیز کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری انتظامی شهرستان بهار یک قاچاقچی را که با یک دستگاه خودرو سواری قصد انتقال مواد مخدر از استان تهران به سمت  استان‌های غربی کشور را داشت در شهرستان بهار شناسایی کردند که در بازرسی از خودرو سواری وی، ۷ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر هروئین و ۴ کیلوگرم  مواد مخدر شیشه کشف و یک متهم در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان گفت: اشراف و تعامل عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجا است که ظرفیت‌های گسترده‌ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می‌کند و فرماندهی انتظامی استان همدان از این ظرفیت نهایت بهره را می‌برد.

منبع: ايسنا