کشف موتور سیکلت قاچاق در فسا/متهم تعزیر شد

مرداد 18, 1400
36 بازدید

  مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از کشف موتور سیکلت قاچاق و جریمه ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی متهم در شهرستان فسا خبر داد. غلامرضا سالاری اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر نگهداری یک دستگاه موتور سیکلت قاچاق در یک منزل مسکونی واقع در شهرستان فسا، ماموران نیروی انتظامی با اخذ مجوز قضایی وارد […]

کشف موتور سیکلت قاچاق در فسا/متهم تعزیر شد

  مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از کشف موتور سیکلت قاچاق و جریمه ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی متهم در شهرستان فسا خبر داد.

غلامرضا سالاری اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر نگهداری یک دستگاه موتور سیکلت قاچاق در یک منزل مسکونی واقع در شهرستان فسا، ماموران نیروی انتظامی با اخذ مجوز قضایی وارد این منزل شده و موتور سیکلت مذکور را ضبط کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات فارس، او ارزش ریالی موتور سیکلت مکشوفه را از نوع هوندا ۱۰۰۰ سی سی را بالغ بر ۲ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با تشکیل پرونده‌ای تحت عنوان قاچاق در تعزیرات حکومتی، مالک موتور سیکلت در شعبه حاضر و صراحتا اعتراف کرد که موتور سیکلت مکشوفه قاچاق بوده و بطور غیرقانونی وارد کشور شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از استعلام از مراجع ذیصلاح خبرداد و اضافه کرد: نهایتا با تکمیل تحقیقات و محرز شدن تخلف، حکم به ضبط موتور سیکلت و جریمه ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی متهم پرونده صادر شد.

منبع: ايسنا