کشف بیش از ۱۵۰۰ قطعه مرغ فاقد مجوز در شهرستان البرز

آذر 4, 1400
14 بازدید

ایسنا/قزوین فرمانده انتظامی شهرستان البرز، از کشف ۱۵۸۲ قطعه مرغ فاقد مجوز به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. سرهنگ بهرام منصوری در تشریح این خبر گفت: در راستای برخورد با جابه‌جایی دام و طیور بدون مجوز، مأموران یگان امداد شهرستان البرز در به یک دستگاه خودرو ایسوزو مشکوک شده و […]

کشف بیش از ۱۵۰۰ قطعه مرغ فاقد مجوز در شهرستان البرز

ایسنا/قزوین فرمانده انتظامی شهرستان البرز، از کشف ۱۵۸۲ قطعه مرغ فاقد مجوز به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهرام منصوری در تشریح این خبر گفت: در راستای برخورد با جابه‌جایی دام و طیور بدون مجوز، مأموران یگان امداد شهرستان البرز در به یک دستگاه خودرو ایسوزو مشکوک شده و آن را برای بررسی متوقف کردند.

بنابراعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از این خودرو، ۱۵۸۲ قطعه مرغ معادل ۳۵۰۰ کیلوگرم مرغ فاقد مجوز حمل کشف شد.

منصوری با بیان این که کارشناسان ارزش تقریبی این محموله کشف شده را یک میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، گفت: مرغ‌های کشف شده به اداره دامپزشکی شهرستان تحویل و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز در خاتمه از شهروندان خواست: در صورت اطلاع و مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاها خارج از شبکه توزیع و مجوز قانونی موضوع را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام

منبع:ایسنا