کشف بیش از ۱۱۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

مهر 8, 1400
30 بازدید

 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان‌های سیب سوران و زاهدان بیش از ۱۱۶ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد. به گزارش ایسنا سردار احمد طاهری افزود: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق سوخت و فراورده‌های نفتی در سیستان و بلوچستان، طی ۴۸ ساعت عملیات ماموران انتظامی شهرستان‌های سیب سوران و زاهدان […]

کشف بیش از ۱۱۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان‌های سیب سوران و زاهدان بیش از ۱۱۶ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد.

به گزارش ایسنا سردار احمد طاهری افزود: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق سوخت و فراورده‌های نفتی در سیستان و بلوچستان، طی ۴۸ ساعت عملیات ماموران انتظامی شهرستان‌های سیب سوران و زاهدان در مجموع ۱۱۶ هزار و ۴۱۰ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را کشف کردند.

وی بیان کرد: در این راستا با انهدام یک باند سازمان یافته قاچاق،تعداد ۹دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق توقیف و ۱۵ فرد متخلف نیز دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یکی از رسالت‌های نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت عمومی است و پلیس با تمام توان و اقتدار با افرادی که بخواهند منابع و منافع ملی را به تاراج ببرند قاطعانه برخورد می‌کند.

منبع:ایسنا