کسب مقام سوم مسابقات ملی مهارت توسط نخبه مهارتی خوزستان

آبان 26, 1400
13 بازدید

عکس تزئینی است. ایسنا/خوزستان مقام سوم مسابقات ملی مهارت کشور به نخبه خوزستانی رسید. منصور زنگنه‌منش معاون آموزش پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به میزبانی استان چهار محال و بختیاری امشب پس از سه روز رقابت بین شرکت‌کنندگان به پایان رسید. […]

کسب مقام سوم مسابقات ملی مهارت توسط نخبه مهارتی خوزستان
عکس تزئینی است.

ایسنا/خوزستان مقام سوم مسابقات ملی مهارت کشور به نخبه خوزستانی رسید.

منصور زنگنه‌منش معاون آموزش پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت به میزبانی استان چهار محال و بختیاری امشب پس از سه روز رقابت بین شرکت‌کنندگان به پایان رسید. در این دوره مسابقات، دانش موسوی نخبه خوزستانی موفق شد در رشته جوشکاری مقام سوم کشوری را کسب کند.

وی ادامه داد: این دوره از رقابت‌ها به منظور انتخابی مسابقات جهانی پیش رو برگزار شد و نخبه خوزستانی به اردوی انتخابی دعوت می‌شود.

معاون آموزش پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان یادآور شد: استان خوزستان  ۱۵ تا ۱۸ آذرماه میزبان نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته تهویه و تبرید است و از همه مدیران صنایع، شرکت‌ها و ادارات استان و مسئولان استانی تقاضا می‌شود به عنوان حامی ما، اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان را به هر طریق ممکن یاری کنند تا میزبان شایسته‌ای باشیم.

منبع: ايسنا