کسب مقام سومی یک جوان ۲۰ ساله کشور مهم ترین اتفاق کشتی در المپیک

مرداد 21, 1400
60 بازدید

 مربی تیم ملی کشتی آزاد کشور در المپیک توکیو گفت: مهم‌ترین اتفاقی که برای تیم ملی کشورمان در المپیک افتاد، کسب مقام سومی یک جوان ۲۰ ساله کشورمان بود. عباس حاج‌کناری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه کادر فنی تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام داده است، اظهار کرد: ملی‌پوشان […]

کسب مقام سومی یک جوان ۲۰ ساله کشور مهم ترین اتفاق کشتی در المپیک

 مربی تیم ملی کشتی آزاد کشور در المپیک توکیو گفت: مهم‌ترین اتفاقی که برای تیم ملی کشورمان در المپیک افتاد، کسب مقام سومی یک جوان ۲۰ ساله کشورمان بود.

عباس حاج‌کناری در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه کادر فنی تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام داده است، اظهار کرد: ملی‌پوشان کشتی آزاد کشورمان، تمام تلاش خود را در المپیک توکیو انجام دادند و به جز یکی دو مورد، نتایج به دست آمده قابل پیش‌بینی بود.
وی با بیان اینکه در ورزش هر اتفاقی ممکن است به وقوع بپیوندد، تصریح کرد: نقره حسن یزدانی بسیار با ارزش بود، چون در ورزش اتفاق‌های زیادی ممکن است به وجود بیاید و این یک امر طبیعی است.
مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در المپیک توکیو با اشاره به اینکه بر اساس حساب خودمان پیش از رقابت‌ها، به نظر می‌رسید می‌توانستیم سه مدال کسب کنیم اما دو مدال به دست آمد، گفت: در خصوص رنگ مدال‌ها نیز می‌توانست طلا و برنز باشد و این چیزی از ارزش بچه‌ها کم نمی‌شود.
حاج‌کناری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه مهم‌ترین اتفاقی که برای تیم ملی کشورمان در المپیک افتاد، کسب مقام سومی یک جوان ۲۰ ساله کشورمان بود که نتیجه چندین ساله سرمایه‌گذاری در تیم ملی کشورمان محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: کسب مقام سومی این جوان ۲۰ ساله در پشت مدال نقره‌ حسن یزدانی که می‌توانست طلا باشد، جا خورده است اما این اتفاق هرگز نباید نادیده گرفته شود و بسیار باارزش است.

منبع: ايسنا