کرونا و اتفاق جدید در سال ۹۹/ برگزاری اولین دوره شطرنج آنلاین دانشجویان سراسر کشور

آذر 22, 1400
7 بازدید

به دلیل شیوع ویروس کرونا، اولین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان سراسر کشور از هشتم تا ۱۵ اسفند سال جاری برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور از سوی انجمن شطرنج فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و هیات شطرنج استان البرز در دو بخش زنان و مردان برگزار می‌شود؛ […]

کرونا و اتفاق جدید در سال ۹۹/ برگزاری اولین دوره شطرنج آنلاین دانشجویان سراسر کشور

به دلیل شیوع ویروس کرونا، اولین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان سراسر کشور از هشتم تا ۱۵ اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور از سوی انجمن شطرنج فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و هیات شطرنج استان البرز در دو بخش زنان و مردان برگزار می‌شود؛ این اولین مرتبه‌ای است که مسابقات شطرنج سراسری به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

قرار است این مسابقه در هر دو بخش زنان و مردان در سایت lichess.org و به روش سوییسی بر اساس قوانین فدراسیون بین المللی (فیده) در بخش مقدماتی هشتم اسفند و مرحله نهایی ۱۵ اسفند برگزار شود.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی هیات شطرنج استان البرز به نشانی www.alborzchess.ir  مراجعه کنند و قرار است در پایان به نفرات برتر حکم و جوایز نقدی اهدا شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا