کرونا مانع از انتقال ام‌باپه به رئال

آذر 2, 1400
14 بازدید

باتوجه به زیان زیاد باشگاه‌ها به خاطر ویروس کرونا، انتقال ام‌باپه به رئال مادرید در تابستان ممکن نیست. به گزارش ایسنا و به نقل از “le۱۰sport”، کیلیان ام‌باپه خرید مورد علاقه هواداران رئال مادرید به ویژه بعد از جدایی  کریستیانو رونالدو است. هم زیدان و هم خود این بازیکن هم دوست دارند که این انتقال […]

کرونا مانع از انتقال ام‌باپه به رئال

باتوجه به زیان زیاد باشگاه‌ها به خاطر ویروس کرونا، انتقال ام‌باپه به رئال مادرید در تابستان ممکن نیست.

به گزارش ایسنا و به نقل از “le۱۰sport”، کیلیان ام‌باپه خرید مورد علاقه هواداران رئال مادرید به ویژه بعد از جدایی  کریستیانو رونالدو است.

هم زیدان و هم خود این بازیکن هم دوست دارند که این انتقال صورت گیرد اما فعلا به خاطر شیوع ویروس کرونا حداقل در تابستان سال جاری این انتقال ممکن نیست.

سایت “le۱۰sport” فرانسه اعلام کرد که باوجود علاقه زیدان و فلورنتینو پرس و البته خود ام‌باپه، این انتقال در تابستان سال جاری صورت نخواهد گرفت و این به خاطر زیان زیادی است که باشگاه‌های بزرگ این روزها متحمل آن شده‌اند.

طبق اعلام این سایت فرانسوی، رئال مادرید قصد دارد که در تابستان سال ۲۰۲۱ با ام‌باپه قرارداد امضا کند چرا که در این صورت یک ساله از پایان قرارداد او باقی خواهد ماند و پاری سن ژرمن به خاطر جلوگیری از جدایی مجانی این بازیکن مجبور به فروش او خواهد بود.

ام‌باپه تا الان حاضر نشده است که قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند و رفتارهای او نشان می‌دهد که دوست دارد راهی رئال مادرید شود و این البته باعث خشم هواداران تیم پاریسی شده است.

پاری سن ژرمن برای تمدید کردن قرارداد این بازیکن ۲۱ ساله حاضر است که بالاترین دستمزد را در جهان به این بازیکن پرداخت کند.

انتهای پیام