کرونا دوباره در البرز اوج گرفته است

مهر 8, 1400
129 بازدید

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: افزایش شمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کووید ۱۹ حکایت از اوج گیری دوباره این بیماری در البرز دارد.  دکتر محمد فتحی روز یکشنبه هشتم فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی۲۴ ساعت گذشته، شش بیمار بدحال کووید ۱۹ در استان جان خود را از دست […]

کرونا دوباره در البرز اوج گرفته است

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: افزایش شمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کووید ۱۹ حکایت از اوج گیری دوباره این بیماری در البرز دارد.

 دکتر محمد فتحی روز یکشنبه هشتم فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی۲۴ ساعت گذشته، شش بیمار بدحال کووید ۱۹ در استان جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: با اضافه شدن فوتی‌های جدید، تعداد جانباختگان این بیماری به ۲۸۵۹ نفر رسیده است.

وی ادامه داد: ۳۳ هزار و ۶۴۵  بیمار کووید ۱۹ از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در بیمارستان‌های البرز بستری شده‌اند که ۳۰ هزار و ۳۵۹ بیمار آنان بهبود پیدا کرده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با هشدار در خصوص افزایش ابتلا به کووید ۱۹ در استان گفت: افزایش شمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کووید ۱۹ حکایت از اوج گیری دوباره این بیماری در البرز دارد.

وی در پایان گفت: مردم با پرهیز از سفرهای غیر ضروری و حضور نیافتن در مکان های پرازدحام، زنجیره کرونا را قطع کنند ضمن آنکه استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی مهمترین اقدام برای پیشگیری از انتقال این ویروس در مکان‌های عمومی و معابر است.

منبع:ایسنا