کرونا جان ۴ یزدی دیگر را گرفت

مرداد 17, 1400
33 بازدید

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از وفت چهار بیمار مبتلا به کرونا در استان طی شبانه روز گذشته خبر داد. دکتر «ابراهیم سلمانی» ضمن تاکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و خودداری از برگزاری دورهمی‌های خانوادگی توسط مردم، اعلام کرد: طی شبانه‌روز گذشته، از ۵۰۷ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کروناویروس،  ۲۱۱ بیمار مبتلای […]

کرونا جان ۴ یزدی دیگر را گرفت

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از وفت چهار بیمار مبتلا به کرونا در استان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

دکتر «ابراهیم سلمانی» ضمن تاکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و خودداری از برگزاری دورهمی‌های خانوادگی توسط مردم، اعلام کرد: طی شبانه‌روز گذشته، از ۵۰۷ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کروناویروس،  ۲۱۱ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شدند.

وی افزود: از مجموع بیماران شناسایی شده قطعی، ۳۷ نفر در بیمارستان‌های استان بستری و ۱۷۴ نفر در منزل دوره نقاهت خود را طی می‌کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا یزد، سلمانی با بیان این که متاسفانه طی شبانه‌روز گذشته، چهار بیمار مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۰۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۶۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه خدمات دریافت می‌کنند.

منبع:ايسنا