کرونای جلاد ۳ زنجانی را از میان ما برد

مرداد 25, 1400
3 بازدید

 متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳ بیمار مبتلا به کرونا در استان زنجان، جان خود را از دست دادند. با آغاز پیک پنجم کرونا و روند افزایشی مبتلایان کرونا در استان زنجان، همچنان شاهد بی‌توجهی و سهل‌انگاری شهروندان در رعایت‌ پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک هستیم که با ادامه این روند، شاهد روزهای سیاه […]

کرونای جلاد ۳ زنجانی را از میان ما برد

 متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳ بیمار مبتلا به کرونا در استان زنجان، جان خود را از دست دادند.

با آغاز پیک پنجم کرونا و روند افزایشی مبتلایان کرونا در استان زنجان، همچنان شاهد بی‌توجهی و سهل‌انگاری شهروندان در رعایت‌ پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک هستیم که با ادامه این روند، شاهد روزهای سیاه و تلخی در استان خواهیم بود.

طبق اعلام روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، در حال حاضر ۶۰۲ بیمار مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های استان زنجان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۴۰ مورد بوده است.

طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۸۸ مورد مثبت سرپایی کرونا در استان زنجان شناسایی شده است. همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۹۶ هزار و ۸۸۶ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این استان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کرونای فوت شده در استان به ۱۵۵۶ نفر رسیده و متاسفانه ۳ بیمار نیز طی ۲۴ ساعت گذشته در زنجان، جان خود را از دست دادند.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته ۸۶۵۵ مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، تاکنون به ۱۰۷ هزار و ۳۳۹ مورد رسیده است.

طبق آمار، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۲۹ هزار و ۷۱۳ مورد بوده و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی نیز به ۱۰ هزار و ۴۵۳ مورد رسیده است.

منبع: ايسنا