کرملین : در قبال عادی سازی روابط با غرب اقدام متقابلی نمی‌بینیم

آذر 30, 1400
81 بازدید

سخنگوی کرملین اظهار کرد، روسیه در تلاشش برای عادی سازی روابط با غرب هیچ اقدام متقابلی نمی‌بیند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در اظهار نظر درباره اظهارات برخی سیاستمداران غربی در جریان کنفرانس امنیتی مونیخ اظهار کرد: روسیه همچنان علاقمند به برقرار شدن مجدد روابط خوب با آمریکا […]

کرملین : در قبال عادی سازی روابط با غرب اقدام متقابلی نمی‌بینیم

سخنگوی کرملین اظهار کرد، روسیه در تلاشش برای عادی سازی روابط با غرب هیچ اقدام متقابلی نمی‌بیند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در اظهار نظر درباره اظهارات برخی سیاستمداران غربی در جریان کنفرانس امنیتی مونیخ اظهار کرد: روسیه همچنان علاقمند به برقرار شدن مجدد روابط خوب با آمریکا و اتحادیه اروپا است.

او در اظهار نظر درباره وضعیت روابط با اتحادیه اروپا خاطرنشان کرد: ما برای دستیابی به آن تلاش کارهای زیادی انجام داده و تلاش داشته‌ایم شرکایمان در گفت‌وگو را تشویق به نشان دادن اراده برای عادی سازی روابط کنیم. ما همواره قادر به انجام این کار نیستیم. همواره شاهد اقدام متقابل نیستیم. دقیق‌تر بگویم، ما اخیرا هیچ اقدام متقابلی ندیده‌ایم.

این سخنگوی در پاسخ به سوالی درباره ناتو تاکید کرد، این ائتلاف دائما زیرساخت نظامی خود را به تحرک وامی‌دارد و آن را در نزدیکی مرزهای روسیه تقویت می‌کند. بنابراین ناتو دائما ما را مجبور به تقویت اقدامات برای محافظت از خودمان در برابر اقدامات تهاجمی ائتلاف ناتو می‌کند.

منبع:ایسنا

برچسب‌ها:, , , ,