کرمانشاه یک استان راهبردی است/ اولویت اول دولت در این استان رفع معضل “بیکاری” است

دی 23, 1400
131 بازدید

ایسنا/کرمانشاه وزیر کشور از کرمانشاه به عنوان یک استان مهم و راهبردی یاد کرد و افزود: اولویت اول دولت در این استان رفع معضل بیکاری است. احمد وحیدی امروز (۲۰ دی) در بدو ورود به کرمانشاه در فرودگاه بین المللی اشرفی اصفهانی در جمع خبرنگاران هدف از سفر یک روزه خود به کرمانشاه را شرکت در […]

کرمانشاه یک استان راهبردی است/ اولویت اول دولت در این استان رفع معضل "بیکاری" است

ایسنا/کرمانشاه وزیر کشور از کرمانشاه به عنوان یک استان مهم و راهبردی یاد کرد و افزود: اولویت اول دولت در این استان رفع معضل بیکاری است.

احمد وحیدی امروز (۲۰ دی) در بدو ورود به کرمانشاه در فرودگاه بین المللی اشرفی اصفهانی در جمع خبرنگاران هدف از سفر یک روزه خود به کرمانشاه را شرکت در مراسم معارفه و تکریم استاندار کرمانشاه عنوان کرد و افزود: امروز توفیق پیدا کردیم در خدمت مردم شریف کرمانشاه بوده و در مراسم معارفه و تکریم استاندار این استان شرکت کنیم.

وحیدی از کرمانشاه به عنوان یک استان مهم و راهبردی یاد کرد و افزود: این استان حق بزرگی بر گردن کشور چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران پس از آن دارد.

وزیر کشور به ظرفیت های بسیار استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: قطعا مردم کرمانشاه با توجه به این ظرفیت ها انتظارات مهم و به حقی دارند که باید برآورده شود.

وحیدی از بیکاری به عنوان مهم ترین معضل این استان یاد کرد و افزود: رئیس جمهور هم در این زمینه تاکید ویژه داشته و به وزارت کشور و استاندار جدید رفع این معضل را تاکید کرده اند.

وزیر کشور گفت: استاندار سابق کرمانشاه هم در این زمینه حرکت کرده و امیدواریم استاندار جدید هم با این اولویت حرکت کند.

وحیدی تاکید کرد: همه باید دست به دست هم داده و برای توسعه همه جانبه و رفع مشکلات این استان تلاش کنیم.

وزیر کشور در پایان از  برنامه ریزی برای سفر رئیس جمهور به این استان خبر داد و افزود: سفر رئیس جمهور تنظیم خواهد شد و در زمان مناسب به این استان سفر خواهد کرد.

 

فرزند کرمانشاه هستم

به گزارش ایسنا، بهمن امیری مقدم استاندار جدید کرمانشاه هم که با استقبال جمعی از اقشار مختلف مردمی مواجه شد با قدردانی از مردم کرمانشاه گفت: من فرزند کرمانشاه هستم و تمام تلاش خود را برای خدمت به این استان و مردمان آن به کار خواهم گرفت.

امیری مقدم با تاکید بر لزوم رفع هر چه سریعتر مشکلات استان گفت: قطعا برای من ناراحت کننده است که هم استانی هایم مشکلاتی داشته باشد و نتوانم کاری کنم.

وی افزود: پیش از عزیمت به کرمانشاه به زیارت امام رضا (ع) مشرف شده و از ایشان استمداد گرفته که بتوانم برای رفع مشکلات استان با توجه به ظرفیت های بالای این استان تلاش کنم.

وی با تاکید بر لزوم وحدت و همدلی در استان برای پیشبرد کارها و رفع مشکلات گفت: نگذاریم از کرمانشاه با این عنوان یاد شود که فرزندان آن با هم هماهنگ نیستند. ما همه یکی هستیم و همه باید در کنار هم برای رفع مشکلات استان تلاش کنیم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,