کرمانشاهیان مرزداران بزرگ کشور هستند/ اولویت کارها در استان باید اشتغالزایی باشد

دی 26, 1400
190 بازدید

ایسنا/کرمانشاه وزیر کشور گفت: طرح های ارائه شده در استان کرمانشاه همه باید با اولویت اشتغالزایی باشد. احمد وحیدی امروز (۲۰ دی) در  سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه حق بزرگی بر کشور دارد، گفت: مردم کرمانشاه همواره در سنگر […]

کرمانشاهیان مرزداران بزرگ کشور هستند/ اولویت کارها در استان باید اشتغالزایی باشد

ایسنا/کرمانشاه وزیر کشور گفت: طرح های ارائه شده در استان کرمانشاه همه باید با اولویت اشتغالزایی باشد.

احمد وحیدی امروز (۲۰ دی) در  سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه حق بزرگی بر کشور دارد، گفت: مردم کرمانشاه همواره در سنگر انقلاب و نظام بوده و برای اعتلای پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کرده اند.

وزیر کشور از کرمانشاهیان به عنوان مرزداران بزرگ کشور یاد کرد و افزود: این استان، استان مهم و راهبردی برای کشور است و باید برای رفع مشکلات آن تلاش شود.

وزیر کشور با تاکید بر توجه ویژه دولت به رفع مشکلات استان، گفت: رئیس جمهور بر موضوع اشتغال و رفع معضل بیکاری استان کرمانشاه تاکید ویژه دارند و همه باید در راستای رفع این معضل تلاش کنیم.

وی تاکید کرد: طرح های ارائه شده در استان همه باید با اولویت اشتغالزایی باشد.

وحیدی با اشاره به حضورش در استان برای شرکت در مراسم تکریم و معارفه استاندار کرمانشاه، با قدردانی از زحمات هوشنگ بازوند استاندار سابق کرمانشاه گفت: آقای بازوند زحمات بسیاری بویژه در دوران زلزله متقبل شدند که قدردانشان هستیم.

وی تاکید کرد: امیدواریم استاندار جدید هم منشا خیر برای این استان بوده و گام های موثری در رفع معضلات و مشکلات آن بردارد.

کرمانشاه مستحق کار و تلاش بیشتری است 

به گزارش ایسنا، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه هم در این دیدار با اشاره به مشکلات بسیار کرمانشاه گفت: آقای بازوند در مدت حضور خود در استان خدمت کردند، اما مشکلات کرمانشاه بسیار است.

وی افزود: کرمانشاه مستحق خدمت بسیار است و باید شبانه روز برای رفع مشکلات این استان تلاش شود.

آیت الله علما گفت: این استان هشت سال در خط مقدم جبهه بوده و صدمات بسیاری متحمل شده و می طلبد تلاش شبانه روزی بیشتری برای آن صورت گیرد.

امام جمعه کرمانشاه گفت: همه باید خدمتگزار مردم باشیم و مسئولین باید توجه ویژه ای به وضعیت این استان داشته باشند.

آیت الله علما بر حفظ وحدت کلمه در استان تاکید کرد و افزود: قومیت های بسیاری در کرمانشاه زندگی می کنند و باید همه آنها در نظر گرفته شده و به همه خدمت شود.

امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: حرف اول و آخر امام (ره) خدمت به مردم بود و مسئولین باید این را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,