کردستان مرجع هنری سمن های جوانان ایران می شود

مرداد 18, 1400
33 بازدید

  رئیس مجمع جوانان کردستان در دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: ظرفیت های فرهنگی و هنری کردستان می تواند بستری برای اجرای رویدادها و طرح های ملی حوزه سمن های جوانان باشد. یاسین شریعتی امروز دوشنبه (۱۸مرداد ماه) در جمع شورای مدیران معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان که با حضور مدیرکل و معاون […]

کردستان مرجع هنری سمن های جوانان ایران می شود

  رئیس مجمع جوانان کردستان در دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: ظرفیت های فرهنگی و هنری کردستان می تواند بستری برای اجرای رویدادها و طرح های ملی حوزه سمن های جوانان باشد.

یاسین شریعتی امروز دوشنبه (۱۸مرداد ماه) در جمع شورای مدیران معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان که با حضور مدیرکل و معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در تهران برگزار شد، گفت: چالش های اداری و بروکراسی حاکم نباید بهانه ای برای دلسرد کردن جوانان خصوصا سمن ها برای فعالیت باشد.
وی گفت: کردستان در سال گذشته در چندین نوبت توانست افتخارات بسیاری در سطح کشور بدست آورد و این نشان از مشارکت جویی بالای جوانان این استان است.
رئیس مجمع جوانان کردستان با تاکید بر مشکلات زیرساختی برای فعالیت های اجتماعی بیان کرد: مرکز استان کردستان همچنان فاقد خانه جوان مناسب برای برگزاری رویدادها و نشست های سمن های جوانان است.
شریعتی با اشاره به ثبت جهانی هورامان در استان های کردستان و کرمانشاه گفت: دولت با سرمایه گذاری مناسب می تواند علاوه بر توسعه گردشگری منطقه، زمینه اشتغال جوانان مرزنشین را فراهم کند.

منبع: ايسنا