کتاب «انقلابی و غیرانقلابی» منتشر شد

آذر 4, 1400
10 بازدید

کتاب «انقلابی و غیرانقلابی» با نگاهی به به دو جریان فکری درون نظام جمهوری اسلامی ایران منتشر شد. به گزارش ایسنا، این کتاب در پنج فصل شامل «اصول و مبانی فکری انقلاب»، «آغاز اختلاف؛ انقلابی یا غیرانقلابی»، «نظام؛ انقلابی یا غیرانقلابی»، و « نقش و جایگاه مردم و اقتصاد، فرهنگ، علم و امنیت» مطالب مورد […]

کتاب «انقلابی و غیرانقلابی» منتشر شد

کتاب «انقلابی و غیرانقلابی» با نگاهی به به دو جریان فکری درون نظام جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

به گزارش ایسنا، این کتاب در پنج فصل شامل «اصول و مبانی فکری انقلاب»، «آغاز اختلاف؛ انقلابی یا غیرانقلابی»، «نظام؛ انقلابی یا غیرانقلابی»، و « نقش و جایگاه مردم و اقتصاد، فرهنگ، علم و امنیت» مطالب مورد نظر خود را در ذیل عناوین مختلف ارائه داده است.
در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: درباره انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن، اصول مبانی و به ویژه مانایی انقلاب اسلامی سخن بسیار گفته شده و به درستی که مقام معظم رهبری فرموده‌اند سخن انقلاب سخن حق است و کلمه حق ماندگار است.
در بیانات معظم له در باب انقلاب اسلامی، بارها به ماندگاری، زنده بودن، پویایی و جریان سازی انقلاب اسلامی اشاره شده و در همین راستا ایشان تاکیدات فراوان بر حفظ روحیه انقلابی، تفکر انقلابی، عمل و اقدام انقلابی داشته‌اند.
کتاب «انقلابی و غیرانقلابی» نوشته حسن حسن‌زاده و خلیل کبیریان دهکردی، در ۱۸۲ صفحه و به قیمت ۲۵۰۰۰ تومان توسط  «نشر ۲۷ بعثت» منتشر شده است.

منبع:ایسنا