کاپیتان تیم ملی فوتبال سوئد اعلام بازنشستگی کرد

آبان 23, 1400
1 بازدید

سباستین لارسن خداحافظی خود را از تیم ملی فوتبال سوئد اعلام کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، سباستین لارسن بازنشستگی خود را از دیدارهای ملی اعلام کرد. این هافبک سوئدی تأیید کرد که دیگر در تیم کشورش بازی نخواهد کرد و یورو ۲۰۲۰ آخرین حضور او در تیم ملی سوئد بود. لارسون […]

کاپیتان تیم ملی فوتبال سوئد اعلام بازنشستگی کرد

سباستین لارسن خداحافظی خود را از تیم ملی فوتبال سوئد اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، سباستین لارسن بازنشستگی خود را از دیدارهای ملی اعلام کرد.

این هافبک سوئدی تأیید کرد که دیگر در تیم کشورش بازی نخواهد کرد و یورو ۲۰۲۰ آخرین حضور او در تیم ملی سوئد بود. لارسون ۳۶ ساله که به عنوان کاپیتان در مسابقات یورو حضور داشت، سال‌ها برای سوئد بازی کرد.

لارسن گفت: این یکی از سخت‌ترین تصمیمات شغلی من بود اما زمان آن فرا رسیده است. از کودکی آرزویم این بود که نماینده تیم ملی سوئد باشم. ۱۳ سال ، ۱۳۳ بازی ملی و ۵ تورنمنت بزرگ ماحصل این سال‌ها بود.  من نمی‌توانم غرور و علاقه‌ای را که هر بار با پوشیدن پیراهن “سوئد” احساس کردم توصیف کنم.

لارسون اولین بازی سوئدی خود را در فوریه ۲۰۰۸ در یک بازی دوستانه مقابل ترکیه انجام داد. این بازیکن ۳۶ ساله سومین بازیکن باسابقه سوئد است که بعد از آندرس سوونسون و توماس راولی، دروازه‌بان پیشین در رده سوم بیش‌ترین تعداد بازی در تیم ملی سوئد قرار گرفته است.

منبع:ایسنا