کاهش تصادفات فوتی و جرحی ناوگان مسافربری عمومی کرمان در سال جاری

آذر 22, 1400
9 بازدید

ایسنا/کرمان رییس پلیس ره استان کرمان گفت: در سال جاری آمار تصادفات فوتی ناوگان مسافربری عمومی استان 64 درصد و تصادفات جرحی 26 درصد کاهش داشته است. سرهنگ”علی رضایی” امروز در بیست و هشتمین نشست کمیته راهبری حمل و نقل جاده ای(حمل و نقل مسافر) کشور در کرمان اظهار کرد: در 11 ماهه سال جاری آمار […]

کاهش تصادفات فوتی و جرحی ناوگان مسافربری عمومی کرمان در سال جاری

ایسنا/کرمان رییس پلیس ره استان کرمان گفت: در سال جاری آمار تصادفات فوتی ناوگان مسافربری عمومی استان 64 درصد و تصادفات جرحی 26 درصد کاهش داشته است.

سرهنگ”علی رضایی” امروز در بیست و هشتمین نشست کمیته راهبری حمل و نقل جاده ای(حمل و نقل مسافر) کشور در کرمان اظهار کرد: در 11 ماهه سال جاری آمار تصادفات فوتی ناوگان مسافربری عمومی استان 64 درصد و تصادفات جرحی 26 درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به اینکه 75 درصد در تعداد وقوع حوادث ناوگان مسافربری عمومی استان نیز کاهش داشته ایم، افزود: رانندگان کار سختی دارند و نتیجه تلاش ها و دلسوزی های همه فعالان حوزه حمل و نقل منجر به کاهش حوادث جاده ای شده است.

رضایی درباره تخلفات ناوگان مسافربری بیان کرد: تخلفات اعمال قانون شده در سال جاری 26 درصد افزایش داشته است.

رییس پلیس راه استان کرمان با اشاره به اینکه طرح هایی برای افرایش ایمنی سفر اجرا کرده و تمرکز را بر رفتار راننده گذاشته ایم، بیان کرد: تقویت کنترل نامحسوس ناوگان حمل و نقل مسافر را دنبال می کنیم و باید نظارت ها افزایش یابد؛ در واقع هر مسافر یک پلیس است و ما به دنبال مچ گیری نیستیم.

وی با اشاره به اینکه کنترل نامحسوس تا پایان فروردین ماه به شدت دنبال می شود، افزود: پیگیر راه اندازی سامانه ثبت ساعت در پایانه مسافربری هستیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا