کارگاه آموزشی «شناسایی و بررسی اختلالات خواب» برگزار می‌شود

مرداد 16, 1400
115 بازدید

اتحادیه‌ انجمن‌های علمی دانشجویی روان‌شناسی، مشاوره و علوم تربیتی ایران، کارگاه آموزشی شناسایی و بررسی اختلالات خواب را برگزار می‌کند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “تشخیص و توضیح اختلالات خواب”، “بررسی نوروساینس و داروهای تجویزی اختلالات خواب” و “آموزش درمان شناختی و رفتاری تایید شده بی خوابی یکی از شایع‌ترین اختلالات خواب” از جمله مباحث […]

کارگاه آموزشی «شناسایی و بررسی اختلالات خواب» برگزار می‌شود

اتحادیه‌ انجمن‌های علمی دانشجویی روان‌شناسی، مشاوره و علوم تربیتی ایران، کارگاه آموزشی شناسایی و بررسی اختلالات خواب را برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “تشخیص و توضیح اختلالات خواب”، “بررسی نوروساینس و داروهای تجویزی اختلالات خواب” و “آموزش درمان شناختی و رفتاری تایید شده بی خوابی یکی از شایع‌ترین اختلالات خواب” از جمله مباحث و سرفصل هایی است که در این کارگاه به آن‌ها پرداخته خواهد شد.

این برنامه با تدریس دکتر مریم شب افروز ـ رواندرمانگر و پژوهشگر حوزه یونیسف و مدرس دانشگاه، طی روزهای ۱۶ و۱۷ مرداد ماه ساعت ۶ تا ۹ بعد از ظهر به صورت مجازی در بستر اسکای روم برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به شناسه @roydadtabestane۱۴۰۰ و واتساپ https://wa.me/+۹۸۹۹۰۸۰۲۷۵۸۲ مراجعه کنند