کارکنان دیوان عدالت با وجود محدودیت‌ها مانع اطاله دادرسی شدند

آذر 22, 1400
7 بازدید

رئیس دیوان عدالت اداری در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری ضمن تشکر از زحمات کارکنان دیوان عدالت اداری گفت: با وجود محدودیت‌ها و نگرانی‌ها کارکنان شعب مانع اطاله دادرسی شدند. به گزارش ایسنا به نقل از دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در مراسم […]

کارکنان دیوان عدالت با وجود محدودیت‌ها مانع اطاله دادرسی شدند

رئیس دیوان عدالت اداری در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری ضمن تشکر از زحمات کارکنان دیوان عدالت اداری گفت: با وجود محدودیت‌ها و نگرانی‌ها کارکنان شعب مانع اطاله دادرسی شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارمندان نمونه در دیوان عدالت اداری کلیه کارکنان را نمونه برشمرد و گفت؛ اینکه در شرایط فعلی با وجود محدودیت‌ها و نگرانی‌ها کارکنان شعب دیوان با همت مضاعف مانع اطاله دادرسی شدند نشان‌دهنده این حقیقت است که کلیه کارکنان دیوان عدالت اداری نمونه و تلاش ایشان قابل تقدیر و تشکر است.

در ابتدای این مراسم نیز غلامرضا مولابیگی، معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری، از شیوه انتخاب کارکنان نمونه و رقابت نزدیک بین اکثریت کارکنان گفت و از تلاش مضاعف کارکنان با وجود اجرای دستورالعمل‌های ستاد کرونا و ایجاد محدودیت در حضور کارکنان تشکر و قدردانی کرد.

در پایان این مراسم که با حضور معاونین دیوان عدالت اداری برگزار شد از  حسین عبدالملکی، محمدرضا نوروزی، علی حلالخور، محمد مهدوی، رضا رئیس امیری، سارا ملازاده و طیبه باخدا به عنوان کارمند نمونه در سال ۹۸ تقدیر شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا