کارشناسی داوری دیدار پیکان و پرسپولیس

مرداد 24, 1400
80 بازدید

۲ کارشناس داوری معتقدند که موعود بنیادی‌فر قضاوت آسانی را در دیدار حساس پیکان و پرسپولیس داشت. حیدر سلیمانی، کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار پرسپولیس و پیکان اظهار کرد: او قضاوت خیلی خوبی داشت. در دقیقه ۱۵، گل پرسپولیس  به درستی مردود شد زیرا عبدی در آفساید […]

کارشناسی داوری دیدار پیکان و پرسپولیس

۲ کارشناس داوری معتقدند که موعود بنیادی‌فر قضاوت آسانی را در دیدار حساس پیکان و پرسپولیس داشت.

حیدر سلیمانی، کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار پرسپولیس و پیکان اظهار کرد: او قضاوت خیلی خوبی داشت. در دقیقه ۱۵، گل پرسپولیس  به درستی مردود شد زیرا عبدی در آفساید قرار داشت. در دقیقه ۳۴ هم آفساید عبدی باز هم درست گرفته شد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم، برخورد آنچنانی وجود نداشت. هر چه به پایان بازی نزدیک‌تر می‌شدیم، تمرکز او کمتر می‌شد و از گرفتن دو خطا چشم‌پوشی کرد اما کارت‌های درستی داد و قضاوت قابل قبولی را شاهد بودیم.

نوید مظفری، دیگر کارشناس داوری نیز در خصوص این دیدار گفت: حساسیت بازی بالا بود اما صحنه چالش‌برانگیزی در بازی اتفاق نیفتاد و بنیادی‌فر قضاوت آسان و خوبی را در این دیدار پشت سر گذاشت. اتفاق ویژه ای در بازی نیفتاد و جای‌گیری‌های بنیادی‌فر درست بود و تصمیمات صحیحی در طول بازی گرفت.

منبع:ایسنا