کارخانه نوآوری البرز جایگاه مناسبی برای استقرار استارتاپ‌ها است

مرداد 21, 1400
7 بازدید

 اعضای جدید شورای اسلامی شهر کرج ضمن بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق ا لبرز، این کارخانه را نمادی از توسعه مراکز ملی در استان البرز دانستند. عمار ایزدیار عضو شورای شهر کرج روز پنجشنبه ۲۱ مرداد در بازدید از کارخانه نوآوری البرز، ضمن آشنایی با ظرفیت های و امکانات آماده در کارخانه نوآوری […]

کارخانه نوآوری البرز جایگاه مناسبی برای استقرار استارتاپ‌ها است

 اعضای جدید شورای اسلامی شهر کرج ضمن بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق ا لبرز، این کارخانه را نمادی از توسعه مراکز ملی در استان البرز دانستند.

عمار ایزدیار عضو شورای شهر کرج روز پنجشنبه ۲۱ مرداد در بازدید از کارخانه نوآوری البرز، ضمن آشنایی با ظرفیت های و امکانات آماده در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز گفت: این مکان جایگاه مناسبی برای استقرار مراکز نوآوری، شتاب دهنده‌ها و استارتاپ‌ها است که باید با نگاهی ملی برای توسعه آن اقدام کرد تا علاوه بر جذب نخبگان و فعالان حوزه  فن آوری در شهر کرج، امکان حضور فعالان اکوسیستم نوآوری را از استان‌های اطراف همچنین شهرهای اطراف کرج را فراهم کند.

به گزارش ایسنا، رییس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر کرج افزود: سوابق تخصصی شرکت دانش بنیان سیوان، زمینه مناسبی برای توسعه این کارخانه فراهم کرده است و می‌توان به زودی شاهد آغاز فعالیت این کارخانه و استقرار اینفلونسرها و دیگر علاقمندان به فعالیت در موضوعات حوزه دیجیتال در این مرکز بود.

محمد اسدیان، عضو  شورای اسلامی شهر کرج نیز در این نشست ضمن توجه به لزوم توجه به فعالیت های مرتبط با شتاب دهنده‌ها و استارتاپ‌ها برای حل مشکلات موجود در شهر کرج گفت: اقتصاد دیجیتال یک مقوله بسیار مهم در عرصه انقلاب‌های دیجیتال است که می‌توان با توجه به این آن، بسیاری از مشکلات را حل کرد و شاهد گسترش اقتصاد مقاومتی را در جامعه بود و این موضوع از مهمترین نیازهای جامعه امروز است که نیازمند مطالعه تخصصی و برنامه ریزی مناسب است .

وی  افزود:  کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز نیز که به همت و سرمایه گذاری  دانش بنیان سیوان آماده شده است می‌تواند نقش اساسی در این نگاه تخصصی به موضوع فناوری و نوآوری داشته باشد.

منبع: ايسنا