چهار انتصاب جدید در ستاد مبارزه با مواد مخدر

آذر 22, 1400
11 بازدید

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در احکام جداگانه‌ای سه مدیرکل و یک مشاور جدید را منصوب کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ دکتر اسکندر مؤمنی در مراسم تودیع و معارفه مشاور و مدیران کل جدید این ستاد، در احکامی «رحمت‌اله صادقی» را به‌ عنوان «مشاور […]

چهار انتصاب جدید در ستاد مبارزه با مواد مخدر

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در احکام جداگانه‌ای سه مدیرکل و یک مشاور جدید را منصوب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ دکتر اسکندر مؤمنی در مراسم تودیع و معارفه مشاور و مدیران کل جدید این ستاد، در احکامی «رحمت‌اله صادقی» را به‌ عنوان «مشاور دبیرکل در امور فن‌آوری اطلاعات و تحول سازمانی»، «منصور تقوی» را به سمت «مدیرکل بازرسی و هماهنگی امور استان‌ها»، «محمد ترحمی» را به‌عنوان «مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس» و «حیدر ملارضا» را به‌عنوان «سرپرست اداره کل حراست» منصوب کرد.

وی در این مراسم گفت: مواد مخدر جزو پنج آسیب نخست کشور است که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در جلسات با سران قوا آن را پیگیری می‌کنند، لذا باید با همت و اراده‌ی قوی و مستحکم در این راه بیشتر تلاش کنیم.

دبیرکل ستاد افزود: تغییرات مدیریتی امری عادی و برای تعیین و اجرای اولویت‌هاست، لذا از مدیران فعلی مجموعه انتظار است که با شتاب و تحرک بیشتر برنامه‌های عرصه مبارزه با مواد مخدر را انجام دهند و حرکت‌ها، جهش‌ها و تلاش‌ها چند برابر گذشته باشد.

مؤمنی در پایان این مراسم، با اهدای لوح از مدیران سابق مجموعه‌های مذکور تشکر و برای آنها ‌آرزوی توفیق کرد.

انتهای پیام