چهارشنبه پایان سال در کهگیلویه و بویراحمد با آرامش خاصی سپری شد

آذر 4, 1400
11 بازدید

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شب چهارشنبه پایان سال در استان با حضور هدفمند و موثر و پر رنگ کارکنان انتظامی استان به آرامی و بدون حادثه به پایان رسید. سردار “کیقباد مصطفایی” افزود: شب گذشته همزمان با شب چهارشنبه پایان سال طرح استقرار و گشت زنی کارکنان انتظامی استان در […]

چهارشنبه پایان سال در کهگیلویه و بویراحمد با آرامش خاصی سپری شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شب چهارشنبه پایان سال در استان با حضور هدفمند و موثر و پر رنگ کارکنان انتظامی استان به آرامی و بدون حادثه به پایان رسید.

سردار “کیقباد مصطفایی” افزود: شب گذشته همزمان با شب چهارشنبه پایان سال طرح استقرار و گشت زنی کارکنان انتظامی استان در میادین و معابر و خیابان های اصلی شهر های استان اجرا شد.
وی تصریح کرد: شب چهارشنبه سوری با همکاری خوب مردم و دستگاه‌های مرتبط از جمله نیروهای امدادی، خدماتی به ویژه آتش‌نشانی، هلال احمر و اورژانس و همچنین همراهی با پلیس در امنیت کامل و بدون هیچ گونه حادثه ای برای هم استانی ها سپری شد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب مردم فهیم استان در جهت همکاری با پلیس و نیروهای امدادی اظهار کرد: چهارشنبه پایان سال همچون سال گذشته بدون هیچگونه خسارت جانی و مالی سپری شد.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس کهگیلویه و بویراحمد، سردار “مصطفایی” در پایان ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و آرزوی سلامتی برای همه مردم بیان کرد: نیروی انتظامی در هر شرایطی برای دفاع از امنیت و آرامش شهروندان با آمادگی کامل و با تمام توان در این راه تلاش خواهد کرد.
انتهای پیام

منبع:ایسنا