چادر مسافرانِ نوروزی در کرمانشاه جمع آوری می شود/ اثاث کشی ممنوع

آذر 4, 1400
10 بازدید

ایسنا/کرمانشاه طرح “تامین نظم و امنیت تعطیلات نوروزی” از امروز (28 اسفند) و با حضور بیش از چهار هزار نیروی پلیس در کرمانشاه کلید خورد. سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه هدف از اجرای این طرح را تامین هرچه بهتر امنیت شهروندان در تعطیلات نوروزی عنوان کرد وافزود: این طرح تا پایان تعطیلات نوروز […]

چادر مسافرانِ نوروزی در کرمانشاه جمع آوری می شود/ اثاث کشی ممنوع

ایسنا/کرمانشاه طرح “تامین نظم و امنیت تعطیلات نوروزی” از امروز (28 اسفند) و با حضور بیش از چهار هزار نیروی پلیس در کرمانشاه کلید خورد.

سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه هدف از اجرای این طرح را تامین هرچه بهتر امنیت شهروندان در تعطیلات نوروزی عنوان کرد وافزود: این طرح تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.

به گفته آمویی بیش از چهار هزار نیروی پلیس استان در اجرای این طرح مشارکت دارند.

آمویی از حضور 614 تیم در حوزه انتظامی و ترافیکی در این طرح خبر داد وافزود: از این تعداد  387 تیم مربوط به گشت های انتظامی، 100 تیم مربوط به پلیس راه، 90 تیم پلیس راهور و تیم هایی از سایر پلیس هاست.

وی افزود: این تیم ها روزانه در سطح استان در حال گشت زنی بوده و تامین نظم و امنیت در ایام نوروز را در داخل شهرها و در سطح جاده های استان برعهده دارند.

آمویی در ادامه از استقرار پلیس در ورودی های استان خبر داد وافزود: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا ورود خودروهای با پلاک استان ها و شهرستانهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونا ممنوع است، بنابراین پلیس در ورودی های استان مستقر شده و از ورود این خودروها جلوگیری خواهد کرد.

وی افزود: همچنین طبق مصوبه ستاد ملی کرونا هرگونه اسکان نوروزی و برپایی چادر در بوستان ها، پارک ها، تفرجگاه ها ممنوع است و  پلیس با مشاهده این موارد حتما با آن برخورد و چادرها جمع آوری می شوند.

آمویی گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا پذیرش مسافران در مدارس و اماکن دولتی هم ممنوع است و مسافران تنها حق استفاده از هتل، هتل آپارتمان و مهمانپذیرها را دارند.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از ممنوعیت اثاث کشی در ایام نوروز هم خبر داد وافزود: این ممنوعیت از چند روز گذشته شروع شده و کسانی که قصد اثاث کشی دارند باید حتما از کلانتری محل مجوز بگیرند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا