پیشرفت ۷۰ درصدی گازرسانی به ۱۴ روستای طالقان

مرداد 18, 1400
27 بازدید

 سرپرست شرکت گاز البرز گفت: تا کنون اجرای پروژه‌های گازرسانی به  ۱۴ روستای بالا طالقان بیش از ۷۰ درصد و هفت روستای جاده چالوس نیز حدود ۱۵ درصد پیشرفت داشته و امیدواریم بخشی از این پروژه ها تا پایان سال به بهره برداری برسد. سهراب نجار در گفت ‌و گو با ایسنا اظهار کرد: در […]

پیشرفت ۷۰ درصدی گازرسانی به ۱۴ روستای طالقان

 سرپرست شرکت گاز البرز گفت: تا کنون اجرای پروژه‌های گازرسانی به  ۱۴ روستای بالا طالقان بیش از ۷۰ درصد و هفت روستای جاده چالوس نیز حدود ۱۵ درصد پیشرفت داشته و امیدواریم بخشی از این پروژه ها تا پایان سال به بهره برداری برسد.

سهراب نجار در گفت ‌و گو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر ۹۹.۹ درصد خانوارهای شهری  و ۸۶.۵ خانوارهای روستایی البرز از نعمت گاز برخوردارند.

وی ادامه داد: تنها در سه ماهه اول امسال ۶۹۰۰ مشترک جدید به استان اضافه شده که ۶۴۰۰ مورد از آنها مشترک شهری و ۵۷۹ مشترک نیز روستایی بوده اند.

وی توضیح داد: در حال حاضر تنها شهر فاقد گاز البرز آسارا است که بسترسازی لازم برای اجرای عملیات گازرسانی به آن صورت گرفته است.

این مسئول با بیان اینکه عملیات گازرسانی به ۶۹ روستای استان هم در حال انجام است، گفت: تا پایان خرداد ماه سه روستا در استان به گاز متصل شدند و عملیات گازرسانی به سایر روستاها هم با سرعت قابل قبولی در حال انجام است.

سرپرست شرکت گاز البرز توضیح داد: تا کنون اجرای پروژه‌های گازرسانی به  ۱۴ روستای بالا طالقان بیش از ۷۰ درصد و هفت روستای جاده چالوس نیز حدود ۱۵ درصد پیشرفت داشته و امیدواریم بخشی از این پروژه ها تا پایان سال به بهره برداری برسد.

منبع: ايسنا