پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دو هزار مسکن محرومان در خراسان شمالی

مرداد 23, 1400
40 بازدید

 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: حدود دو هزار واحد مسکن محرومان در خراسان شمالی باقی مانده که پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد. علی بیگ زاده در آئین افتتاح یک هزار مسکن محرومان در خراسان شمالی که هشتم مرداد ماه برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده در دی ماه […]

پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دو هزار مسکن محرومان در خراسان شمالی

 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: حدود دو هزار واحد مسکن محرومان در خراسان شمالی باقی مانده که پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد.

علی بیگ زاده در آئین افتتاح یک هزار مسکن محرومان در خراسان شمالی که هشتم مرداد ماه برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده در دی ماه سال گذشته بین استانداری خراسان شمالی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ساخت سه هزار واحد مسکونی برای محرومین استان در دستور کار قرار گرفت.

تحویل کلید ۱۰۰۰ واحد مسکونی روستایی به محرومان خراسان شمالی

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی افزود: تا کنون عملیات اجرایی یک هزار واحد مسکونی به پایان رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفته است و دو هزار واحد مسکونی باقی مانده دارای پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی است که تلاش داریم تا پایان امسال به اتمام برسد.

بیگ زاده با اعلام اینکه ۶۹ هزار و ۵۴۹ واحد مسکونی روستایی در استان مقاوم سازی شده است، تصریح کرد: ۹ هزار واحد مسکونی از این تعداد در روستاهایی که تبدیل به شهر شده، مقاوم سازی شده است.
وی افزود: طی سه سال اخیر، شش هزار و ۴۵۰ واحد مسکونی بازسازی شده مربوط به سیل سال ۹۸ و چهار هزار واحد مربوط به طرح ویژه سال های ۹۸ و ۹۹ است و پنج هزار واحد مسکونی در دستور کار امسال استان قرار دارد.

منبع:ایسنا