پیام قهرمانان کشتی جهان و المپیک: قوی بمانید، در خانه بمانید

آذر 2, 1400
10 بازدید

تعداد زیادی از چهره‌های شاخص و عنوان‌دار کشتی جهان و المپیک از کشورهای مختلف، در پیامی ویدئویی خواستار ماندن مردم سراسر جهان در خانه‌های‌شان با هدف شکست کرونا شدند. به گزارش ایسنا، در این پیام ویدئویی که توسط اتحادیه جهانی کشتی منتشر شده، علاوه بر نناد لالوویچ رییس این اتحادیه، کشتی گیران عنوان‌دار جهان و […]

پیام قهرمانان کشتی جهان و المپیک: قوی بمانید، در خانه بمانید

تعداد زیادی از چهره‌های شاخص و عنوان‌دار کشتی جهان و المپیک از کشورهای مختلف، در پیامی ویدئویی خواستار ماندن مردم سراسر جهان در خانه‌های‌شان با هدف شکست کرونا شدند.

به گزارش ایسنا، در این پیام ویدئویی که توسط اتحادیه جهانی کشتی منتشر شده، علاوه بر نناد لالوویچ رییس این اتحادیه، کشتی گیران عنوان‌دار جهان و المپیک هم‌چون جردن باروز، طاها آکگل، رضا کایالپ، حسن یزدانی، محمدعلی گرایی، شینوبو اوتا، آرتور الکسانیان، رومن ولاسوف، فرانک استابلر، تاماش لورینچ، حاجی علی یف، جیمز گرین و بسیاری دیگر از چهره‌های شاخص کشتی جهان، برای ریشه کن شدن ویروس کرونا خطاب به مردم سراسر جهان گفتند: قوی بمانید، در خانه بمانید.

در پی شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان، تمامی رقابت‌های ورزشی در سطح بین‌الملل لغو و به زمان دیگری موکول شد، المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز با یک سال تاخیر در سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا