پیام قدردانی رییس سازمان بسیج مستضعفین از فرماندهی معظم کل قوا

آذر 5, 1400
13 بازدید

سردار سلیمانی در پیامی از الطاف و تدابیر فرمانده معظم کل قوا به بسیجیان قدردانی و بر عزم راسخ آنان در خدمت رسانی پرشور و مستحکم تر به نظام اسلامی و ملت ایران تاکید کرد. به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ در پی پیام امید بخش رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم […]

پیام قدردانی رییس سازمان بسیج مستضعفین از فرماندهی معظم کل قوا

سردار سلیمانی در پیامی از الطاف و تدابیر فرمانده معظم کل قوا به بسیجیان قدردانی و بر عزم راسخ آنان در خدمت رسانی پرشور و مستحکم تر به نظام اسلامی و ملت ایران تاکید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ در پی پیام امید بخش رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا به بسیجیان همزمان با هفته بسیج، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی با قدردانی از معظم له، بر عزم راسخ بسیجیان در خدمت رسانی پرشور تر به نظام اسلامی و ملت ایران  تاکید کرد.

متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
محضر فرمانده معظم کل قوا امام المسلمین حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای عزیز
سلام علیکم
اماما صمیمانه ترین سلام و درود تمامی بسیجیان کشور عزیزمان نثارتان باد.

فرزندان بسیجیتان در هفته مبارک بسیج همچون سال های گذشته شوق دیدار خورشید پرفروغ و جان افزای ولایت را در سینه هایشان محبوس داشته و برای متنعم شدن و التذاذ از انفاس قدسیتان لحظه شماری می نمودند؛ لیکن وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا مانع بهره مندی از این دیدار شورانگیز و وصف ناشدنی گردید.

پیام نورانی و امیدبخش حضرتعالی در هفته شجره طیبه و مبارک بسیج دیگر بار افق های نو و تازه ای را  پیش روی فرزندان بسیجی تان گشود. جوانان بسیجی، انقلابی و ایثار گر شما ضمن حضور در همه میدان ها و نقش آفرینی موثر در جهت خدمت به نظام مقدس اسلامی و مردم عزیز ایران قوی،پرشورتر و مستحکم تر از گذشته و با ایمان قوی، توکل، اخلاص و برنامه ریزی دقیق تلاش خواهند نمود با تحقق هدف بلند و متعالی گام دوم انقلاب (تحقق دولت اسلامی، جامعه پردازی، تمدن نوین اسلامی) در همه عرصه های عمومی ملت ایران فعال و اثرگذار شوند و به حول قوه الهی پیش قراولان زمینه سازی ظهور خورشید عظمی ولایت و امامت باشند.

بسیج ارزنده ترین یادگار بزرگ و درخشان امام راحل عظیم الشأن، شکرگزار وجود نعمت خدادادی ولایت امر مسلمین بوده و از عنایت حضرتعالی و ارسال پیام روح بخش و جان افزای تان سپاسگذاری و قدردانی نموده و سلامتی وجودتان را تا ظهور دولت یار از محضر حضرت ربوبیت خواستارند.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین

انتهای پیام

منبع:ایسنا