پیام رئیس سازمان هواشناسی به مناسبت روز خبرنگار

مرداد 17, 1400
122 بازدید

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.   در پیام سحر تاجبخش آمده است: «نامگذاری برخی از روزهای سال به نام فعالان و تلاشگران یک حرفه، نشان دهنده اهمیت آن گروه اجتماعی برای جامعه است. در این بین نامگذاری روزی به نام خبرنگار، فرصتی […]

پیام رئیس سازمان هواشناسی به مناسبت روز خبرنگار

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

  در پیام سحر تاجبخش آمده است: «نامگذاری برخی از روزهای سال به نام فعالان و تلاشگران یک حرفه، نشان دهنده اهمیت آن گروه اجتماعی برای جامعه است. در این بین نامگذاری روزی به نام خبرنگار، فرصتی مناسب برای قدردانی از زحمات دیده‌بانان حقیقی جامعه و پل‌های ارتباطی مردم و مسئولان است؛ تلاشگران بی‌ادعایی که در تمام روزها و لحظه‌ها در عرصه‌های مختلف حضور دارند تا به نحوی شایسته رسالت خطیرخود را به انجام برسانند.به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک ۱۷مردادماه، روز خبرنگار به همه اصحاب رسانه و خبرنگاران، از همکاری سازنده و اثربخش این عزیزان با سازمان هواشناسی کشور که در راستای ارتقای اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی جامعه انجام شده است، قدردانی می نمایم و امیدوارم این قشر فرهیخته همچنان ما را در تحقق اهدافمان یاری نمایند.»
منبع: ايسنا