پیام تسلیت رییس صداوسیما در پی درگذشت محمد ابوالحسنی

مهر 7, 1400
25 بازدید

رییس سازمان صداوسیما و مدیر شبکه سه سیما در پیام‌های جداگانه‌ای، درگذشت محمد ابوالحسنی، هنرمند نام‌آشنا در عرصه پویانمایی را تسلیت گفتند.  به نقل از روابط عمومی صداوسیما، متن پیام عبدالعلی علی‌عسکری به شرح زیر است: «انالله و انا الیه راجعون ویروس کرونا در نخستین روزهای بهار، داغ عزیز هنرمندی را بر دل‌ها گذاشت که […]

پیام تسلیت رییس صداوسیما در پی درگذشت محمد ابوالحسنی

رییس سازمان صداوسیما و مدیر شبکه سه سیما در پیام‌های جداگانه‌ای، درگذشت محمد ابوالحسنی، هنرمند نام‌آشنا در عرصه پویانمایی را تسلیت گفتند.

 به نقل از روابط عمومی صداوسیما، متن پیام عبدالعلی علی‌عسکری به شرح زیر است:
«انالله و انا الیه راجعون
ویروس کرونا در نخستین روزهای بهار، داغ عزیز هنرمندی را بر دل‌ها گذاشت که نام آشنایی در عرصه پویانمایی کشور بود. درگذشت محمد ابوالحسنی، از تهیه‌کنندگان باسابقه هنر پویانمایی را تسلیت عرض می‌کنم.
آن هنرمند همواره نقشی پویا در تولیدات پویانمایی داشت و آثار ماندگار فراوانی خلق کرد که علاوه بر خنده و نشاط، مخاطب را به تفکر فرو می‌برد. «شوخی شوخی» شبکه سه سیما که هم اکنون روی آنتن رسانه ملی است، جدیدترین اثر ابوالحسنی عزیز بود که در آن با استفاده از تجربیات پویانمایی، کاری متفاوت در حوزه عروسکی تولید کرد و توانست مخاطب را با خود همراه کند.
از درگاه خداوند تعالی برای آن فقید سعید، علو درجات و برای بازماندگان، به ویژه خانواده محترم و همکاران هنرمند او صبر و اجر مسئلت دارم.»
مدیر شبکه سه سیما هم در پیامی درگذشت این تهیه کننده تلویزیونی را تسلیت گفت.
در متن پیام علی فروغی آمده است:
«بسمه تعالی
درگذشت هنرمند متعهد و کوشا، برادر عزیز جناب آقای محمد ابوالحسنی را خدمت خانواده محترم و دوستان و همکاران ایشان تسلیت عرض می کنم.
مجموعه های طنز «دیرین دیرین» و «شوخی شوخی» و سایر آثار ایشان، تولیداتی امیدآفرین بودند که لحظاتی مفرح و با نشاط را برای مخاطبان ایجاد کردند.
از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، غفران واسعه و برای بازماندگان ایشان صبر و اجر مسئلت می نمایم.»
به گزارش ایسنا، محمد ابوالحسنی، تهیه‌کننده انیمیشن «دیرین دیرین» که به بیماری کرونا مبتلا شده بود، روز شنبه (هفتم فروردین‌ ماه) درگذشت.
منبع:ایسنا