پیام تسلیت بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی درگذشت محمد ابوالحسنی

مهر 7, 1400
91 بازدید

سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی درگذشت محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده مجموعه «دیرین دیرین» پیام تسلیتی صادر کرد. در بخشی از این پیام آمده است: درگذشت ناباورانه هنرمند خلاق، فقید سعید «محمد ابوالحسنی» در آغازین روزهای سال جدید کام علاقه‌مندان به حوزه فرهنگ و هنر را تلخ کرد. بی‌شک نام و […]

پیام تسلیت بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی درگذشت محمد ابوالحسنی

سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی درگذشت محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده مجموعه «دیرین دیرین» پیام تسلیتی صادر کرد.

در بخشی از این پیام آمده است:
درگذشت ناباورانه هنرمند خلاق، فقید سعید «محمد ابوالحسنی» در آغازین روزهای سال جدید کام علاقه‌مندان به حوزه فرهنگ و هنر را تلخ کرد.
بی‌شک نام و یاد وی که همراه با خلق لحظات شاد و به‌یادماندنی برای ایرانیان بود همیشه در اذهان ملت قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.
اینجانب به‌نوبه خود این فقدان بزرگ را به عموم جامعه هنری ایران علی‌الخصوص خانواده آن مرحوم تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای آن عزیز سفرکرده، هم‌نشینی با نیکان و اخیار را آرزومندم.
محمد ابوالحسنی روز پنجم فروردین‌ماه با مراجعه به یکی از بیمارستان‌های تهران در کمتر از سه روز و با درگیری ۸۵ درصدی ریه‌اش روز هفتم فرودین ماه دار فانی را وداع گفت.
منبع:ایسنا