پلیس به دنبال ایمن‌سازی جاده و کاهش تصادفات در زمستان است

آذر 2, 1400
13 بازدید

ایسنا/ایلام معاون سیاسی استانداری ایلام گفت: از جمله اهداف طرح زمستانه پلیس تسهیل تردد جاده‌ای برای مردم، ایمن سازی جاده و کاهش تصادفات است. «الیاس فتاحی» در رزمایش طرح زمستانه پلیس راهور و یگان‌های خدمات رسان و امدادرسان، اظهار کرد: در چند ماه گذشته امسال سخت‌ترین برنامه‌ها و ماموریت‌ها را داشته‌ایم که با تلاش همه دستگاه‌ها […]

پلیس به دنبال ایمن‌سازی جاده و کاهش تصادفات در زمستان است

ایسنا/ایلام معاون سیاسی استانداری ایلام گفت: از جمله اهداف طرح زمستانه پلیس تسهیل تردد جاده‌ای برای مردم، ایمن سازی جاده و کاهش تصادفات است.

«الیاس فتاحی» در رزمایش طرح زمستانه پلیس راهور و یگان‌های خدمات رسان و امدادرسان، اظهار کرد: در چند ماه گذشته امسال سخت‌ترین برنامه‌ها و ماموریت‌ها را داشته‌ایم که با تلاش همه دستگاه‌ها خصوصا تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی به خوبی مدیریت شد و خوشبختانه هیچگونه مشکلی در این راستا به وجود نیامد.

معاون سیاسی استانداری ایلام با اشاره به اینکه اجرای طرح زمستانه یکی از طرح‌های موفق در سال‌های گذشته بوده است، افزود: مردم با دیدن لباس پلیس و یگان‌های خدمات رسان و امدادرسان، آرامش خاطر پیدا می‌کنند هر چند هدف از اجرای این طرح این است که مردم ما در جامعه‌ای امن و سالم زندگی کنند.

فتاحی گفت: تسهیل تردد جاده‌ای برای مردم، ایمن سازی جاده و کاهش تصادفات از جمله اهداف طرح زمستانه پلیس و یگان‌های خدمات‌رسان و امدادرسان در محورهای مواصلاتی است.

وی با بیان اینکه در این طرح همراهی مردم حائز اهمیت است، گفت: ما در بحث پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا که ۲ سال است با آن درگیر هستیم، اگر همراهی مردم و تلاش مسئولان نبود ما الان وضعیت متفاوتی داشتیم.

معاون سیاسی استانداری ایلام خاطرنشان کرد: یکی از مصادیق بارز سلامت و امنیت، همین طرح زمستانه است که همه دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادرسان کنار هم قرار می‌گیرند تا موجب تسهیل تردد مردم در جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شوند.

انتهای پیام